در این مقاله 4 ایده برای دیوار آشپزخانه را توضیح خواهیم داد. آشپزخانه یکی از مهمترین مکان‌ها در هر خانه‌ای است. دکور و طراحی آن بسیار حائز اهمیت می‌باشد. امروزه اکثر مردم برای ایجاد تغییر و تحول در دیوارهای خانه از پوشش‌های دیواری مثل کاغذ دیواری و کاشی استفاده می‌کنند.

 

آیا می‌شود دیوارهای آشپزخانه را کاغذ دیواری کرد؟

ما استفاده از کاغذ دیواری را برای دیوارهای آشپزخانه توصیه چندان نمی‌کنیم. چرا که آشپزخانه محیطی است که رطوبت در آن نسبت به اتاق‌های دیگر بیشتر است و چون طبخ غذا در آن صورت می‌گیرد، ممکن است بخارهای داغی که از غذا یا سماور و کتری بلند می‌شود، به کاغذ دیواری‌ها آسیب بزند و هزینه دوباره‌ای برای شما به وجود بیاورد.

با توجه به گفته‌های بالا احتمالا این سوال در ذهن شما شکل می‌گیرد که با دیوارهای آشپزخانه چه کنیم؟

چه پوششی برای دیوارهای اشپزخانه مناسب‌تر است؟ پوششی که هم زیبایی و جلا داشته باشد، هم مقاوم باشد و در محیط آشپزخانه دوام خوبی داشته باشد.

با سایت راشین همراه باشید تا در ادامه پیشنهادات و ایده‌هایی که برای استفاده در آشپزخانه مناسب است را خدمتتان ارائه دهیم.

4 ایده برای دیوار آشپزخانه

اغلب دیوارهای آشپزخانه با کابینت از بالا به پایین پوشانده می‌شوند. این موضوع را به یک سوال مبهم تبدیل می‌کند.

اما دیوارهای باز خوب هستند، حتی اگر فقط یک دیوار باز وجود داشته باشد. برخی از صاحبان خانه، دیوارهای سنگی را اضافه می‌کنند. افراد دیگر دیوارهای باز با قفسه‌های یدکی را دوست دارند که نه تنها دیوارها بلکه مجموعه‌های چینی جذاب و سایر اقلام ناهارخوری را به نمایش بگذارند.

روی آن دیوارهای سنگی کابینتی که فقط یک نوار فضای خالی دارد، پشتی کاشی کاری شده انتخابی عالی می‌باشد.

اگر سنگ را دوست دارید اما نمی‌خواهید کار با سنگ تراشی انجام شود، دیوارهای سنگ مصنوعی ساخته شده از پلی استایرن ظاهر مناسبی را ارائه می‌دهند.

 

1-دیوار برجسته روکش سنگی

سنگ در آشپزخانه‌ها به خوبی کار می‌کند زیرا استحکام خوبی دارد. روکش سنگی ساخته شده، دیوار برجسته‌ای را ایجاد می‌کند. مانند آنچه در اینجا از سنگ‌های کشت داده نشان داده شده است. دیوارهای تاکیدی باید اولین چیزی باشد که هنگام ورود به آشپزخانه می‌بینید و معمولا رنگ یا بافت پررنگ‌تری نسبت به دیوارهای دیگر دارند.

4 ایده برای دیوار آشپزخانه

2-قفسه‌های دیواری

دیوارها اغلب برای صاحبان خانه در بازسازی آشپزخانه خود مشکل ایجاد می‌کنند. دیوارهای خالی و باز عالی هستند. مگر اینکه آشپزخانه بیش از حد بزرگی داشته باشید. دیوارهای باز به معنای فضای کمتری برای ذخیره‌سازی هستند.

از سوی دیگر، آشپزخانه‌ای که هر دیوار آن مملو از فضای ذخیره‌سازی است، احساس تنگی و شلوغی به آدم می‌دهد. چه کسی واقعاً به مکانی برای هر جویس مستر، تخم مرغ پز و ساندویچ‌ساز پنیر کبابی نیاز دارد؟

طراحان بازسازی خانه DIY این مشکل را به روش‌های مختلفی حل می‌کنند. آن چیزهای غیر ضروری را پایین بیاورید تا آن دیوارهای باز را دوباره به دست آورید. یک ناحیه جانبی درست در خارج از آشپزخانه برای نگهداری وسایل آشپزخانه‌ای که کمتر از یک بار در هفته استفاده می‌کنید، ایجاد کنید.

 

3-سنگ مصنوعی برای دیوار آشپزخانه

نباید این روکش با سنگ ساخته شده اشتباه گرفته شود. سنگ مصنوعی، این نمونه از FauxPanels.com، از دو جهت با روکش تفاوت دارد:  این سنگ‌های مصنوعی سبک‌تر هستند. آن‌ها بسیار ساده‌تر هستند.

سنگ‌های مصنوعی حتی می‌توانند در برابر سختی‌های وارده به دیوار آشپزخانه مقاومت کنند.

 

4-ایده قفسه شناور برای دیوار آشپزخانه

این ویژگی چشم نواز و ضد جاذبه از سازنده کابینت Merillat می‌آید.

این یک قفسه شناور Breland است. قفسه‌های شناور با استفاده از لنگرهای مخصوص به دیوار متصل می‌شوند که متعاقباً توسط قفسه پوشانده می‌شوند. بنابراین، به نظر می‌رسد که شناور هستند یا حداقل به طور جادویی به دیوار چسبیده‌اند.

4 ایده برای دیوار آشپزخانه

شرکت راشین امیدوار است مقاله 4 ایده برای دیوار آشپزخانه برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:www.thespruce.com

 

 

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *