در این مقاله 15 طرح کابینت اتاق خواب را بررسی می‌کنیم. دکور اتاق برای مرتب و منظم نگه داشتن آن بسیار مهم است. بهترین راه برای جلوگیری از شلوغی یک اتاق و مرتب نگه داشتن آن، نصب کابینت اتاق خواب است. کابینت‌ها برای سازماندهی همه کالاهای ضروری مانند لباس و لوازم جانبی، روشی ساده و در عین حال بسیار ضروری هستند و در وقت شما صرفه جویی می‌کنند.

 با سایت راشین همراه باشید تا به بررسی جدیدترین طرح های کابینت اتاق خواب در مقاله بپردازیم.

 

15 طرح کابینت اتاق خواب

1-کابینت آویز برای اتاق خواب کوچک:

کابینت‌های اتاق خواب معلق در حفظ فضا بسیار کارآمد هستند. آنها همچنین دارای چندین پارتیشن کوچک هستند که به شما کمک می‌کنند تمام لباس‌های خود را به طور مرتب چیدمان کنید. این کابینت‌ها جمع و جور هستند و از مواد با کیفیت بالا و بادوام ساخته شده‌اند. اگر می‌خواهید فضای ذخیره سازی را در اتاق خواب خود حفظ کنید، کابینت‌های آویزان راه حل مناسبی هستند.

 

2-کابینت چوبی برای اتاق خواب:

کابینت چوبی اتاق خواب یک طرح سنتی است. برای نگهداری مواد حجیم مانند چمدان و چرخ دستی در قسمت پایینی کابینت بسیار مفید است. دو قفسه ارائه شده با حجم بزرگ، با ذخیره مقدار زیادی مواد در داخل به شما کمک می‌کنند تا با مشکلات شلوغی کمد لباس خود مقابله کنید.

15 طرح کابینت اتاق خواب

3-کابینت پی وی سی برای اتاق خواب:

این کمد از کف تا سقف برای حفظ فضا و نظم بخشیدن به کمد لباس شما فوق العاده است. از آنجایی که رنگ‌ها با رنگ‌های دیوار اتاق خواب تضاد دارند، چشمگیر به نظر می‌رسد. دستگیره‌های چوبی بزرگ و براق ظاهری کلاسیک به کابینت‌های اتاق خواب می‌بخشد، از این رو سبک و کارایی که دارد،  آن را به یک کابینت اتاق خواب غول پیکر تبدیل کرده است.

 

4-کابینت‌های پلاستیکی برای اتاق خواب:

این کابینت‌های پلاستیکی اتاق خواب، بهترین انتخاب برای شما هستند. آنها رنگارنگ، سبک وزن هستند و بر خلاف کابینت‌های سنگین اتاق خواب بر اساس نیاز شما به راحتی در اتاق جابه جا می‌شوند. آنها همچنین به شما این امکان را می‌دهند که هر از گاهی اثاثیه خود را به روز کنید زیرا آنها یکبار مصرف و همچنین ارزان هستند.

 

5-کابینت استیل برای اتاق خواب:

اگر مبلمان بادوام دوست دارید، پس این طرح‌های کابینت اتاق خواب استیل برای شما ضروری است. آنها مدرن، براق و همراه با روکش فلزی هستند. قفسه‌ها به شما کمک می‌کنند تا وسایل خود را به طور مرتب در دسته‌ها سازماندهی کنید. طراحی بادوام و وزن کمی دارند و می‌تواند با قفسه‌های اضافی مطابق با نیاز شما سفارشی شود.

 

6-کابینت آلومینیومی برای اتاق خواب:

این کابینت‌های آلومینیومی در 3 مدل در اینجا به نمایش گذاشته شده است. سمت چپ دارای درهای کشویی است که برای یک کمد لباس برای استفاده منظم بسیار مفید است. کابینت مرکزی دارای فضای ذخیره‌سازی پایین‌تری با قفسه‌هایی است که درون آن مرتب چیده شده‌اند. در حالی که قسمت بالایی دارای یک در گردان است که می‌توان آن را به سمت بالا هل داد تا در صورت لزوم فضا را به حداکثر برساند. کابینت سمت راست دارای درهای تاشو معمولی و دارای قفسه‌های داخلی گسترده است که برای به حداکثر رساندن ظرفیت ذخیره سازی در اتاق خواب استفاده می‌شود.

15 طرح کابینت اتاق خواب

7-کابینت شیشه‌ای:

سرمایه گذاری روی کابینت‌های شیشه‌ای یک راه عالی برای اینکه اتاق خواب شما فوق مدرن و زیبا به نظر برسد. دارای چندین قفسه داخلی برای دسته‌بندی منظم لباس‌ها و لوازم جانبی شما و همچنین دارای قفسه‌هایی با اندازه‌های مختلف برای قرار دادن چوب لباسی نیز می‌باشد. یکی از کابینت‌ها نیز مانند یک کمد دو برابر شده و دارای انباری مخفی است.

 

8-کابینت فلزی:

اگر کمد دیواری در اتاق خواب خود ندارید، این کابینت های فلزی بسیار کاربردی هستند. این کابینت ها را می توان با توجه به نیاز شما سفارشی کرد و کوتاه یا بلند ساخت، با انواع سایز قفسه ها و عرض و عرض قابل تنظیم متناسب با فضای موجود در اتاق خواب شما. این رنگ همچنین می تواند با وسایل اتاق خواب شما رنگ آمیزی شود تا حالتی عالی در اتاق خواب شما ایجاد کند.

 

9-کابینت اتاق خواب کودکان:

اتاق کودک خود را تجهیز می‌کنید؟ یک راه عالی برای سازماندهی همه اسباب‌بازی‌ها و لباس‌ها، افزودن یک کمد رنگارنگ سفارشی با رنگ‌های زنده و جیغ، مطابق با سلیقه کودک شما است. این طراحی خاص یک سایه دوست داشتنی از سبز را به یکی از درهای کابینت اضافه کرده است که با فرش و سایر وسایل اتاق همخوانی دارد و تضاد خوبی با دیوار پشت آن دارد. دستگیره‌های سبز رنگ طراحی کابینت را زنده کرده و برای کودکان نیز مناسب هستند.

15 طرح کابینت اتاق خواب

10-طرح‌های کابینت اتاق خواب آینه‌ای:

این کابینت اتاق خواب، نه تنها برای حفظ فضای گوشه عالی است، بلکه دارای یک آینه است و باعث صرفه جویی در فضای کمد اضافی نیز می‌شود. این مدل شیک و مدرن به نظر می‌رسد و به طرز خارق العاده‌ای با دکوراسیون اتاق خواب مطابقت دارد. رنگ و اندازه را می‌توان مطابق با نیاز اتاق خواب شما سفارشی کرد.

 

11-کابینت‌های اتاق خواب سفارشی:

این کمدهای سفید خیره کننده به صورت سفارشی با یک واحد مرکزی برای تلویزیون و ردیفی از قفسه‌ها در اندازه‌های مختلف ساخته شده‌اند. گوشه کابینت شامل یک گوشه مطالعه داخلی است و نمای عالی را از پنجره ارائه می‌دهد. قسمت نشیمن دارای گزینه‌های ذخیره سازی در زیر آن برای ذخیره سازی اضافی است. روی این کابینت سفارشی برای اتاق خواب خود سرمایه گذاری کنید و جلوه‌ای شاهانه به آن بیافزایید.

 

12-طرح‌های کابینت اتاق خواب گوشه‌ای:

این کابینت اتاق خواب کاملاً در گوشه اتاق خواب قرار می‌گیرد و استفاده از فضای اتاق را به حداکثر می‌رساند. برای کسانی که اتاق خواب کوچکی دارند و فضای مناسبی برای کابینت اتاق خواب ندارند، این مدل قابل تامل است. می‌توان آن را با توجه به نیاز شما در اندازه و رنگ سفارشی ساخت.

 

13-کابینت L شکل:

اگر می‌خواهید یک کمد، شیک به نظر برسد، اما می‌خواهید فضای کف را حفظ کنید، کابینت اتاق خواب L شکل بسیار توصیه می‌شود. این طرح خاص در اینجا دارای گزینه‌های ذخیره سازی اضافی و قفسه‌هایی در اندازه‌های مختلف است که مطابق با نیازهای شما باشد. به خوبی در گوشه‌ای از اتاق قرار می‌گیرد و کاملاً با دکوراسیون اتاق خواب مطابقت دارد.

 

14-کابینت اتاق خواب 4 کشوی:

این کابینت اتاق خواب شیک و زیبا، دارای 4 کشو با دستگیره‌های چوبی متضاد بسیار زیبا است. می‌توان از آن برای ذخیره سازی اضافی در اتاق خواب زمانی که فضای موجود محدود است، استفاده کرد. این می‌تواند به صورت سفارشی با ارتفاع قفسه‌ها و تعداد کشوهای مختلف متناسب با نیاز شما ساخته شود.

15 طرح کابینت اتاق خواب

15-کابینت دراور برای اتاق خواب:

 رنگ‌های متضاد هلویی و قهوه‌ای شکلاتی خیره کننده به نظر می‌رسند و قاب مشکی تیره کابینت ظاهر را برجسته می‌کند. دستگیره‌های کشو فوق العاده شیک به آن ظاهری سلطنتی می‌بخشد و آن را متمایز می‌کند. این کابینت اتاق خواب مدرن به خوبی به اتاق خواب اطراف خود می‌آید و ظاهری باکلاس به آن می‌بخشد.

همه ما همیشه با مشکل کمبود فضای ذخیر سازی مواجه هستیم. گنجاندن وسایل ذخیره سازی مناسب در اتاق خواب برای تمام وسایل شخصی شما ضروری است. اگر شما نیز به دنبال ارتقاء کابینت اتاق خواب بوده‌اید، پس مقاله 15 طرح کابینت اتاق خواب باید به شما کمک کرده باشد که طرح‌های کابینت اتاق خواب ایده آل خود را پیدا کنید.

با تشکر از همراهی شما با سایت راشین

برگرفته از سایت:www.stylesatlife.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *