در این مقاله در مورد نکات چیدمان کافی شاپ برای شما توضیح می‌دهیم. انتخاب مبلمان در فضاهایی با متراژهای بالا، متفاوت است و ممکن است به مشکل برخورد کنیم. ما می‌دانیم که انتخاب میز و صندلی‌های کافی شاپ برای تجهیز کسب و کارتان می‌تواند دردسری برای شما ایجاد کند که حتی کافئین و کروسانت هم نمی‌توانند آن را برطرف کنند.

اگرچه غذاخوری‌های بزرگتر فضایی برای تجربه موضوعات و گرایش‌های مختلف دارند، کافی شاپ‌ها فضای خاصی دارند. آنها فضای مناسبی برای نمایش سبک و شخصیت‌های فردی هستند.

 

8 نکته مبلمان کافی شاپ برای سال 2021 

 1-سبک خود را انتخاب کنید و به آن بچسبید

چه می‌خواهید شیک و مدرن باشید، یا یک رویکرد سنتی را انتخاب کنید یا حتی تعادلی بین هر دو انتخاب کنید، باید در اوایل فرآیند طراحی، در مورد سبک خود تصمیم بگیرید و به آن پایبند باشید. انتخاب مدل به محدود کردن جستجوی مبلمانی که در نظر دارید کمک خواهد کرد. به همین ترتیب، صندلی‌های سفید براق با تم سنتی همخوانی ندارد.

6 نکته برای چیدمان کافی شاپ

 

2- در چیدمان کافی شاپ ترکیبی از صندلی داشته باشید

میزها و صندلی‌های کافی شاپ باید برای هر مشتری در هنگام تصمیم‌گیری برای نشستن مناسب باشد. صندلی‌های ناهار خوری برای خریداران معمولی که می‌خواهند سریع غذا بخورند، گزینه‌ای عالی هستند. در حالی که یک صندلی راحتی برای مشتریانی که مایلند استراحت کنند و از یک قهوه لذت ببرند، عالی است. چهارپایه‌ها برای کسانی که می‌خواهند دنیا را تماشا کنند روی میز کنار یک پنجره ایده‌آل است.

صندلی‌های ناهارخوری و میزهای کافی شاپ باید بیشتر از مبلمان شما را تشکیل شده باشند. اما یک مبل و چند صندلی دور یک میز، این یکنواختی را از بین می‌برد.

 

3-فضا را بیش از حد پر نکنید

این وسوسه انگیز است که سعی کنید تا آنجا که ممکن است مبلمان کافی شاپ را در کسب و کار خود بگنجانید. اما شلوغی فضاهای کوچک می‌تواند منجر به فضایی کلاستروفوبیک شود.

یک راه حل عالی برای صرفه جویی در فضا، میزهای نواری باریک هستند. از آنجایی که این میزها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در کنار پنجره با چهارپایه در یک طرف قرار می‌گیرند، می‌توانید با عمق کمتر از 60 سانتی‌متر فاصله بگیرید. بسته به فضای پنجره شما، می‌توانید چند صندلی اضافه کنید.

 

4-پارچه‌ها را امتحان کنید (اما نه خیلی زیاد!)

فقط این دلیل که فضای محدودی دارید، به این معنی نیست که باید انتخاب پارچه خود را محدود کنید. اما با احتیاط ادامه دهید! ترکیبی التقاطی در یک فضای باز و بزرگ، می‌تواند در فضای داخلی بسته‌تر نامرتب به نظر برسد. صندلی‌های ناهارخوری چرمی برای کافی شاپ‌ها عالی هستند. آنها راحت هستند، به آسانی تمیز می‌شوند و هرگز از مد نمی‌افتند.

6 نکته برای چیدمان کافی شاپ

 

5-لمسی از زرق و برق هرگز صدمه نمی‌زند

نترسید که مبلمان کافی شاپ خود را با زرق و برق سرو کنید. صندلی‌های روکش می‌توانند به خوبی در فضای داخلی تجاری کار کنند، و آن‌ها جزء رستوران‌های خوب نیستند. قهوه خانه خود را با صندلی‌های پارچه‌ای طراحی کنید و میزهای خود را مینیمالیستی نگه دارید تا از غلبه بر فضا جلوگیری کنید.

6 نکته برای چیدمان کافی شاپ

 

6-در چیدمان کافی شاپ لوازم جانبی همه چیز هستند

توجه و تمرکز خود را روی نشانگرهای میز قرار دهید. قفسه‌ای از کتاب‌های قدیمی را برای اضافه کردن شخصیت و همچنین مطالب خواندنی برای افراد عادی خود قرار دهید. چند کوسن پراکنده برای مبل خود انتخاب کنید.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله نکات چیدمان کافی شاپ برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت: www.peppermillinteriors.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *