در این مقاله 30 ایده برای دیوار سبز آشپزخانه را توضیح خواهیم داد. دیوارهای سبز آشپزخانه رنگ زیادی را ارائه می‌دهند و می‌توان از آنها برای ایجاد بافت و جذابیت بصری به فضا استفاده کرد. به خواندن 30 ایده مورد علاقه ما برای دیوارهای آشپزخانه سبز ادامه دهید.

 

30 ایده برای دیوار سبز آشپزخانه

1-از الگوها استفاده کنید

آیا می‌خواهید کمی به دیوارهای آشپزخانه سبز خود اضافه کنید؟ چند الگوی انتزاعی اضافه کنید. این اشکال سرگرم کننده جذابیت بصری را برای دیوارهای شما ایجاد می‌کنند و ویژگی طراحی عالی برای متمرکز کردن بقیه آشپزخانه شما در اطراف خواهند بود.

 

2-روی یک دیوار از کابینت سبز اضافه کنید

برای افزودن یک دیوار سبز به آشپزخانه خود بدون شکستن قوطی رنگ، کابینت‌های سبز رنگ (تقریباً) را از کف تا سقف نصب کنید. مانند آنچه در بالا در فضای آشپزخانه‌های برهنه وجود دارد.

 

3-سبز و طلایی را جفت کنید

جفت رنگ می‌تواند افزودن رنگ پررنگ در فضا را از خوب به بهتر انجام دهد و سبز نیز از این قاعده مستثنی نیست. سعی کنید آن را با طلایی ست کنید تا ظاهری لوکس داشته باشید.

سبز و طلایی را جفت کنید

4-از چوب سبز و تیره استفاده کنید

رنگ‌های غنی چوب تیره‌تر، مانند چوب ماهون و گردو، کاملاً با رنگ سبز در آشپزخانه ست می‌شوند. برای داشتن این ظاهر از کابینت‌های چوبی در کنار دیوارهای سبز رنگ استفاده کنید.

 

5-از سنگ با کمی رنگ استفاده کنید

دیوارهای سبز آشپزخانه فقط نیازی به رنگ آمیزی ندارند. در عوض، می‌توانید به دنبال سنگی با رنگ سبز نیز بگردید. مانند سنگ مرمری که در آشپزخانه زیر از Katie LeClerq نصب شده است. سنگ طبیعی با این ته رنگ‌های ظریف، مقدار عالی رنگ را به فضای شما می‌بخشد.

 

6-گوشه صبحانه را فراموش نکنید

گوشه ساده صبحانه اغلب به فضایی تبدیل می‌شود که بیشتر وعده‌های غذایی ما در آن صرف می‌شود. همچنین فضای بسیار خوبی برای دیوار سبز نیز می‌باشد. نزدیکی آن به آشپزخانه، بدون نیاز به یافتن دیواری خالی برای رنگ آمیزی، رنگ عالی به آن می‌بخشد.

 

7- برای دیوار سبز یک سایه روشن‌تر انتخاب کنید

کابینت سبز این روزها رایج است. اما برای اینکه این ظاهر شیک در آشپزخانه شما حتی بهتر به نظر برسد، دیوارهای آشپزخانه خود را با رنگ سبز روشن‌تری نسبت به کابینت‌های خود رنگ کنید.

 

8-اطراف یخچال را رنگ بزنید

پانل‌ها یا روکش‌های اطراف وسایل بزرگ مانند یخچال، یکی دیگر از نقاط عالی برای افزودن دیوار سبز هستند. این فضاهای خالی می‌توانند از دو رنگ استفاده کنند.

اطراف یخچال را رنگ بزنید

9-از مشتقات سبز استفاده کنید

اما چرا خود را به دو رنگ سبز در آشپزخانه محدود کنید؟ رنگ دیگری از سبزدیگری را اضافه کنید و از کابینت، پشت و دیوارها سبز بتابید.

 

10-از توکارهای سبز استفاده کنید

راه دیگر برای آوردن دیوار سبز آشپزخانه به فضای شما از طریق توکار است. کابینت یا قفسه‌های توکار در کنار رنگ‌های فراوان، شخصیت آشپزخانه را به ارمغان می‌آورد.

 

11-یک فضای پشتی اضافه کنید

فضاهای پشتی از دیوارهای آشپزخانه شما در برابر ریخت و پاش و لکه محافظت می‌کنند. اما آنها همچنین راه دیگری برای نشان دادن سبک شخصی شما هستند. برای افزودن سبک و دوام به دنبال رنگ‌های سبز رنگ، مانند کاشی‌های کم‌رنگ سبز رنگ بالا در آشپزخانه تایلر کارو باشید.

 

12-تریم را فراموش نکنید

اگر قصد دارید دیوار آشپزخانه را سبز رنگ کنید، اطراف آن را نیز سبز رنگ کنید. مثلا کاغذ دیواری سبز استفاده کنید. این ظاهر تک رنگ، شستشوی رنگ را به فضا می‌آورد و بیانیه‌ای می‌دهد.

 

13-رنگ بژ-سبز

به جای رنگ شلوغ به دنبال یک رنگ آرام بخش در آشپزخانه خود هستید؟ بژ-سبز را اضافه کنید. این ترکیب رنگ سبز و بژ رنگ خاکی را بدون احساس روشنایی بیش از حد به فضا می‌بخشد.

 

14-یک قفسه شناور اضافه کنید

برای افزودن فضایی مد روز به دیوار آشپزخانه سبز خود، یک قفسه شناور نصب کنید. این ویژگی‌های محبوب آشپزخانه برای نمایش یک یا دو گیاه آپارتمانی یا برای نمایش برخی از ظروف مورد علاقه شما عالی است.

30 ایده برای دیوار سبز آشپزخانه

15-از سبز با برنج استفاده کنید

برنج دنیای قدیم یک همراه عالی برای رنگ سبز قدیمی و کم رنگ است. به دنبال وسایل روشنایی برنجی یا سخت افزار، مانند موارد موجود در آشپزخانه زیر  از Simply Scandi Katie باشید.

 

16-تخته مهره را اضافه کنید

بافت می‌تواند به اندازه رنگ در یک فضا مهم باشد و آشپزخانه نیز مستثنی نیست. هر دو را با یک دیوار از تخته مهره سبز اضافه کنید.

 

17-از همان رنگ استفاده کنید

برای داشتن ظاهری سبز بدون درز از دیوارها تا کابینت، هر دو را با یک سایه سبز رنگ آمیزی کنید. این ظاهر منحصر بفرد یک آشپزخانه ساده را به یک آشپزخانه شیک تبدیل می‌کند.

 

18- برای دیوار سبز آشپزخانه کاغذ دیواری اضافه کنید

کاغذ دیواری روشی فوق‌العاده برای زیباسازی دیوار خالی آشپزخانه و افزودن مقداری رنگ سبز است. به دنبال الگویی باشید که متناسب با سبک شما باشد. عنصری انتزاعی برای یک آشپزخانه مدرن، عنصری قدیمی برای یک خانه مزرعه‌ای یا چیزی متوسط ​​برای یک آشپزخانه قدیمی.

 

19-کاشی‌ها و دیوارهای سبز را اضافه کنید

برای محافظت از فضای اطراف سینک یا فر، ممکن است لازم باشد مقداری کاشی کاری اضافه کنید. اما اجازه ندهید که شما را از آوردن یک دیوار سبز به آشپزخانه خود منصرف کند! به دنبال کاشی‌های سبز باشید و آنها را در کنار یک دیوار سبز نصب کنید.

 

20-قفسه‌های خود را رنگ کنید

اگر می‌خواهید اقلام روی قفسه‌های بازتان به‌ جای خود قفسه‌ها برجسته باشند، قفسه‌ها را به رنگ دیوارتان در نظر بگیرید.

30 ایده برای دیوار سبز آشپزخانه

21-دیوار سبز جزئی را امتحان کنید

شما همچنان می‌توانید بدون استفاده از کل دیوار، یک دیوار سبز داشته باشید. پوشش جزئی دیوار، مانند پانل یا تخته مهره، بهترین گزینه برای رنگ آمیزی سبز است.

 

22-لوازم جانبی سبز را اضافه کنید

برای اینکه دیوار سبز آشپزخانه شما به جای رنگی دیگر مانند بخشی از فضای شما احساس شود، لوازم جانبی سبز را در سراسر آشپزخانه مانند پوشش پنجره و ملحفه آشپزخانه اضافه کنید.

 

23-جنگل سبز را امتحان کنید

طبیعت را با رنگ آمیزی آشپزخانه خود با رنگ سبز جنگلی غنی جشن بگیرید. این رنگ خیره کننده یک انتخاب جسورانه است که به بیرون آوردن کمک می‌کند.

 

24-از کاشی‌ها استفاده کنید

برای یک دیوار سبز در آشپزخانه که نیازی به یک دیوار کامل ندارد، در فضایی که نیاز به پشتی بزرگ دارد، مانند پشت یک اجاق گاز یا سینک ظرفشویی، از کاشی‌ها استفاده کنید.

 

25-از رنگ خاکستری-سبز استفاده کنید

یکی دیگر از سایه‌های کاملاً آرام سبز را می‌توان در ترکیب سبز خاکستری یافت. این جفت کردن ظریف، یک رنگ زیبا و جذاب را به ارمغان می‌آورد.

 

26-سبز تیره را امتحان کنید

دیوار مشکی مطمئناً انتخاب جسورانه‌ای در آشپزخانه است و ممکن است برای رفتن تا این حد تردید داشته باشید. در عوض، یک سبز تیره که تقریباً سیاه است را امتحان کنید. این انتخاب دراماتیک بدون دور ریختن رنگ کاملاً منحصر به فرد است.

 

27-یک دیوار بیانیه اضافه کنید

افزودن رنگ سبز به آشپزخانه به معنای رنگ آمیزی تمام دیوارها به رنگ سبز نیست. بلکه می‌تواند به سادگی به معنای رنگ آمیزی یک دیوار با رنگ سبز و حفظ رنگ خنثی دیوارهای دیگر باشد که به رنگ پررنگ‌تر اجازه می‌دهد واقعاً برجسته شود.

یک دیوار بیانیه اضافه کنید

28-سبز را با آجر جفت کنید

یک دیوار سبز روستایی با رنگ ملایم همراهی فوق*العاده برای آجرهای اکسپوز یا قدیمی است. این دو حس ساده و دلپذیری را به آشپزخانه می‌آورند.

 

29-از سنگ سبز استفاده کنید

البته، سنگ “سبز” در آشپزخانه شما می‌تواند بسیار فراتر از چند لکه یا ته رنگ سبز باشد. در واقع می‌تواند سبز نیز باشد. سنگ خیره کننده در آشپزخانه زیر از A. S. Helsingo در هر فضایی به یک بیانیه تبدیل می‌شود.

 

30-از سبز شیشه‌ای استفاده کنید

آماده‌اید فراتر از رنگ سبز مات حرکت کنید؟ به جای آن مقداری سبز شیشه‌ای اضافه کنید. کاشی‌های شیشه‌ای رنگ را برای جلوه‌ای درخشان ایجاد می‌کنند و نور را به اطراف می‌تابانند.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله ایده‌های دیوار سبز آشپزخانه برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت: www.mydomaine.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *