در این مقاله راشین 19 ایده متفاوت رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه را برای شما بررسی می‌کند.

 

ایده‌های رنگ کابینت و جزیره آشپزخانه

1-رنگ جزیره‌ای متضاد

برای ایده رنگ جزیره آشپزخانه بدون شکست، از سایه‌های متضاد در خانواده رنگ‌های مشابه استفاده کنید. در این آشپزخانه، کابینت‌های جزیره‌ای و محیطی، سایه‌های آبی-خاکستری دارند. رنگ ملایم‌تر در جزیره از نظر بصری ظاهر را روشن می‌کند. اطمینان می‌دهد که جزیره بزرگ بیش از حد، سنگین احساس نمی‌شود.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

2-رنگ‌های جزیره آشپزخانه مدرن

یک جزیره بنفش پر جنب و جوش به این طراحی آشپزخانه مدرن، جذابیت چشمگیری می‌بخشد. رنگ براق جزیره و تزیینات طلایی، نور را برای روشن‌تر کردن اتاق منعکس می‌کنند. در دیوار محدوده، قفسه‌های باز فضای نمایشی زیبایی را در برابر پشتی کاغذدیواری فراهم می‌کنند.

رنگ‌های جزیره آشپزخانه مدرن

 

3-طرح رنگ جزیره آشپزخانه

آبی و سفید یک طرح رنگی کلاسیک آشپزخانه است. اما یک جزیره کبالتی ( آبی تیره ) یک پیچ و تاب تازه به این ظاهر کلاسیک می‌دهد. این جزیره آشپزخانه آبی که با کشوهای عمیق و سخت افزار برنجی جلا داده شده، زیبا و کاربردی است. آثار هنری قاب شده و لوازم جانبی روشن طرح رنگارنگ را به هم گره می‌زند.

طرح رنگ جزیره آشپزخانه

 

4-جزیره آشپزخانه سبز نعناعی

جزیره سبز نعنایی حالتی شاد را به این آشپزخانه می‌بخشد. رنگ جزیره‌ای رنگارنگ نقطه‌ای روشن در میان وسایل براق استیل ضد زنگ و کابینت چوب طبیعی ایجاد می‌کند. برای رنگ آمیزی جزیره‌ای، مطمئن شوید که تمام درها و قفسه‌ها را قبل از سنباده زدن، بتونه کاری و رنگ آمیزی پایه کابینت بردارید.

جزیره آشپزخانه سبز نعناعی

 

5-ایده‌های رنگ جزیره خنثی

جزیره سنگی که در قلب این آشپزخانه اپن لنگر انداخته است، اگرچه تیره است. اما در مقابل دیوارهای سفید و کابینت‌های محیطی خودنمایی می‌کند. رنگ خاکستری گرم جزیره با لعاب سیاه رنگ به پایان رسیده است که بافت فرسوده را اضافه می‌کند. عناصر صنعتی، مانند چهارپایه‌های فلزی، وسایل آویز فانوس و قفسه‌های باز، با طراحی سنتی اتاق در می‌آمیزند.

جزیره آشپزخانه سبز نعناعی

 

6-جزیره آشپزخانه آبی تیره

یک جزیره آبی تیره، حالت درام را به این آشپزخانه به سبک خانه‌های کشاورزی می‌افزاید. جایی که تضاد را با کابینت‌های سفید رویی و کاشی‌ها ارائه می‌دهد. رنگ آبی تیره روی یک کابینت انباری بلند تکرار می‌شود تا ظاهر را متعادل کند. در حالی که تزیینات چوب و چرم، گرما و بافت را ایجاد می‌کنند.

جزیره آشپزخانه آبی تیره

 

7-رنگ‌های جزیره‌ای آشپزخانه مکمل

طرح رنگ مکمل آبی و نارنجی فضایی سرزنده را در این آشپزخانه آفتابی ایجاد می‌کند. کابینت‌های سفید و پشتی کاشی خاکستری به جزیره آبی ملایم اجازه می‌دهد تا بدرخشد. در حالی که لوازم جانبی نارنجی روشن کنتراست پر جنب و جوشی را ایجاد می‌کنند. این ظاهر را در خانه خود امتحان کنید تا حس تابستان را در طول سال به آشپزخانه بیاورید.

رنگ‌های جزیره‌ای آشپزخانه مکمل

 

8-طراحی جزیره آشپزخانه قرمز

در این آشپزخانه، جزیره قرمز ستاره آشکار است. این در تضاد چشمگیر با کابینت‌های سفید و کفپوش‌های چوبی تیره رنگ است. جلوی کشوهای پانل فرو رفته، جزیره را با بقیه کابینت‌ها متصل می‌کند تا ظاهری منسجم داشته باشد.

طراحی جزیره آشپزخانه قرمز

 

9-ایده‌های آشپزخانه خاکستری

این جزیره خاکستری زغالی در ترکیب با کاشی‌های سفید و کابینت‌های خاکستری کم رنگ، دکور جسورانه ارائه می‌کند. تداوم پالت خاکستری، لوازم استیل ضد زنگ و لوازم جانبی فلزی صیقلی جلوه‌ای صنعتی به ارمغان می‌آورد.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

10-رنگ‌های جزیره آشپزخانه روشن

رنگ‌های الهام‌گرفته از مرکبات، جسورانه و پر انرژی هستند. اگر عاشق رنگ نارنجی درخشان هستید اما نمی‌توانید کل آشپزخانه خود را به کار بگیرید، آن را به عنوان یک عنصر تزیینی امتحان کنید. فقط پرایمر را فراموش نکنید! هنگام کار با رنگ‌های روشن، پرایمر جداگانه و با کیفیت بالا ضروری است.

رنگ‌های جزیره آشپزخانه روشن

 

11-نقطه کانونی جزیره

این جزیره سبز-آبی با چوب‌های سفارشی، نقطه کانونی چشم نوازی را ایجاد می‌کند. به غیر از چند رنگ دیگر، بقیه آشپزخانه سفید است که به جزیره اجازه می‌دهد در مرکز صحنه قرار گیرد. برای نشستن، مجموعه‌ای از چهارپایه‌های مقرون‌به‌صرفه، پوشش تازه‌ای از رنگ مینای زرد دریافت کردند. محافظ‌های لاستیکی روی هر پایه از ایجاد خراش روی کفپوش چوبی جلوگیری می‌کند.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

12-بهترین رنگ جزیره آشپزخانه را انتخاب کنید

انتخاب رنگ جزیره آشپزخانه می‌تواند تصمیمی دلهره آور باشد. برای به دست آوردن سایه درست، این نکات تخصصی را برای پیدا کردن رنگی که دوست دارید دنبال کنید. نکات و ترفندهای ما به شما کمک می‌کند تا بهترین رنگ کابینت را برای کل آشپزخانه خود انتخاب کنید.

 

13-ایده‌های رنگ جزیره جسورانه

یک جزیره باریک به سبک صنعتی مناسب این آشپزخانه معاصر است. رنگ آبی پررنگ در جزیره نیروها را با یک پشتی روشن ترکیب می‌کند تا مکانی تازه برای پخت و پز ایجاد کند. چهارپایه‌های فلزی ساده زمانی که جزیره برای فضای آماده سازی استفاده نمی‌شود، برای شش نفر صندلی فراهم می‌کند.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

14-رنگ جزیره آشپزخانه غیرمنتظره

یک آشپزخانه کاملا سفید را با پخش رنگ غیرمنتظره در جزیره زنده کنید. در اینجا، یک جزیره، سمت آفتابی زرد را با جنب و جوش سبز لیمویی ترکیب می‌کند تا ظاهری درخشان و بهاری داشته باشد.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

15-آشپزخانه جواهری

کابینت‌ها و میزهای محیطی سفید، صحنه تمیزی را برای جزیره سبز زمردی در این آشپزخانه ایجاد می‌کنند. قفسه‌های باز در یک انتهای جزیره فضای زیادی را برای کتاب‌های آشپزی روشن و آیتم‌های نمایش بزرگ فراهم می‌کند. کاغذ دیواری آبی یاقوت کبود با گل‌های زیبا لایه دیگری از رنگ‌های جواهری را اضافه می‌کند و طرح رنگی غنی و در عین حال بازیگوش ایجاد می‌کند.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

16-جزیره آبی روشن

یک جزیره بزرگ به سبک مبلمان که با رنگ آبی‌ ملایم و تخم مرغی پوشیده شده است، پذیرای خانواده و مهمانان در این آشپزخانه است. کابینت‌های سفید شفاف و لهجه‌های کرومی درخشان در کنار جزیره آبی ظاهر می‌شوند و فضایی روشن را فراهم می‌کنند. نقاشی سقف را برای ظاهری منحصربفرد در نظر بگیرید که بیانی ظریف را ایجاد کند. اگرچه ممکن است کاری سرگیجه‌آور به نظر برسد. یک پله، یک غلتک و رنگ باکیفیت به شما کمک می‌کند کار را سریع انجام دهید.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

17-آشپزخانه خنثی گرم

یک رنگ جزیره‌ای جدید می‌تواند به آشپزخانه شما به روز شود. حتی اگر رنگ خنثی را به رنگ‌های روشن‌تر انتخاب کنید. در اینجا، جزیره‌ای خاکستری مایل به قهوه‌ای به زمین این آشپزخانه اوپن کمک می‌کند، که در غیر این صورت دارای رنگ‌های سفید و چوبی زیادی است.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

18-جزیره آشپزخانه زرد

یک جزیره طلایی مایل به زرد به این آشپزخانه یک نقطه کانونی هیجان انگیز می‌دهد. رنگ جزیره‌ای با کابینت‌ها و تزئینات اطراف مطابقت دارد. اما یک کانتر متضاد، به فضای آماده‌سازی کمک می‌کند. عنصر تزئینی مشکی و سطوح تیره سنگ، لبه‌ای مدرن را به آشپزخانه زرد ملایم معرفی می‌کنند.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

 

19-رنگ‌های آرامش بخش آشپزخانه

یک آشپزخانه کاملا سفید را با یک پوشش آبی با طراوت در جزیره بالا ببرید. نتیجه یک پالت کلاسیک و دلپذیر با یک رنگ است. در این آشپزخانه، جزیره دارای سایه ملایم آبی-سبز است که به طور هماهنگ با لایه پشتی کاشی لعابدار و کابینت سفید گرم ترکیب می شود.

19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله 19 ایده برای رنگ کابینت و جزیره در آشپزخانه برای شما مفید بوده باشد.

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *