در این مقاله 18 ایده متفاوت استفاده از کابینت مشکی در دکوراسیون آشپزخانه را با هم بررسی می‌کنیم. مدتی طول کشیده تا رنگ مشکی به رنگی تبدیل شود که مردم به راحتی دیوارها و کمدهای خود را رنگ می‌کنند. اما ارزش خود را بیش از حد ثابت کرده است.

مشکی در حالی که می‌تواند رنگ انتخابی برای لوازم خانگی باشد یا قدرت خود را از طریق رنگ به رخ بکشد. کابینت‌های مشکی وسیله‌ای عالی برای شادی هستند. این نیازی ندارد که کل فضای خود را با رنگ‌های بد خلق کنید. اما تأثیری بسیار بزرگ‌تر از انتخاب یک کتری یا توستر سیاه رنگ می‌گذارد.

بنابراین دفترچه یادداشت خود را بردارید و یادداشت بردارید: اگر می‌خواهید این سایه چشمگیر را در آشپزخانه خود بگنجانید. این مجموعه از نمونه‌های کابینت مشکی ایده‌هایی را ایجاد می‌کند.

ایده هایی برای کابینت مشکی در آشپزخانه

1-رنگ ذغالی را انتخاب کنید

مشکی ذغالی، مشکی را کمی منعطف‌تر می‌کند، به خصوص اگر رنگ را در فضایی روشن و مطبوع استفاده کنید. ترکیبی از رویه‌های سفید و صندلی‌های عصایی، یک جزیره خاکستری سیاه را به یک رنگ زیبا و عالی تبدیل می‌کند.

2- کابینت مشکی مات

کابینت مشکی مات به فضا حالتی دراماتیک می‌بخشد. 

3-کابینت مشکی و طلایی را با هم ترکیب کنید

کسانی که جنبه درخشان‌تر طراحی و معماری دهه 20 را تحسین می‌کنند، می‌توانند به راحتی با ربودن پالت رنگ‌ها و تزئینات، ظاهر آشپزخانه‌ای به‌روز را بپذیرند. مشکی و طلایی یکی از کامل‌ترین راه‌ها برای دستیابی به فضایی بسیار کم دکو است که هنوز ذاتاً مدرن است.

4-فقط یک یا دو عنصر مشکی اضافه کنید

اگر نمی‌خواهید کل آشپزخانه‌تان را به رنگ مشکی اشباع کنید، فقط چند کابینت  مشکی کافی است.

کابینت مشکی

5-نور و هوا را به فضا اضافه کنید.

هنوز هم می‌توانید با کابینت‌های مشکی رنگ آشپزخانه را روشن و سبک کنید. فقط انتخاب چیدمان مناسب مهم است. زیره‌های مشکی همراه با دیوارهای سفید و سقف سفید، همراه با قفسه‌های باز پراکنده، فرمولی برای فضای آشپزی است که  تیرگی مطلق نمیخواهد.

6-کل فضا را با مشکی پر کنید

کسانی که اهل ریسک هستند، از این ایده که کل آشپزخانه خود را به یک اتاق مشکی شیک تبدیل کنند، احساس ضعف نخواهند کرد. ترکیب پیشخوان مرمری و کفپوش روشن تر، که بسیار جذاب و مدرن می‌شود.

7-ایده سنگ مرمر

مرمر خصوصا مرمر سیاه، به عنوان یکی از جذاب‌ترین مواد آشپزخانه شناخته می‌شود. آن را با مجموعه‌ای از کابینت‌های چند سطحی و مسطح مشکی جفت کنید و فضای بسیار زیبایی بسازید.

8-کابینت مشکی و سفید را مخلوط کنید

در واقع یک کانتر سفید جامد، جلوه بصری و هماهنگی فوق‌العاده‌ای را در برابر جزیره سیاه و کمدهای آشپزخانه ایجاد می‌کند.

9-سبک های مورد علاقه خود را مخلوط کنید

این آشپزخانه واقعاً همه چیز را دارد. کاشی‌های رنگی سرد که با کابینت مشکی تیز مخلوط شده‌اند، پیچ و تاب اصلی خود را به آن می‌دهد که بهترین ویژگی‌ها را در همه این سبک‌ها نشان می‌دهد.

10-آجر سیاه را بیاورید

با نصب یک دیوار برجسته آجری، از کابینت‌های دو رنگ سیاه و سفید فراتر بروید. در صورت عدم نیاز، بدون نیاز به اضافه کردن کمدهای بیشتر یا اشکال فضای ذخیره‌سازی، تم سیاه را محکم می‌کند. فضا را به شیوه‌ای شیک تقسیم می‌کند که در هیچ کجا پیدا نخواهید کرد.

 

کابینت مشکی

11-سایه‌های مشکی یا تیره

اگر رنگ مشکی برای رنگ‌های کابینت آشپزخانه کمی بیش از حد تند است، می‌توانید با انتخاب رنگ آبی نیمه‌شب عمیق، همه چیز را کمی روشن کنید. در حالی که دقیقاً مشکی نیست، تصور تقریباً یکسانی را ایجاد می‌کند.

12-از سادگی لذت ببرید

نکته مهم در مورد استفاده از سیاه و سفید در پالت داخلی این است که نیازی به استفاده از عناصر دیگر نیست. وقتی صحبت از تک رنگ به میان می‌آید، همیشه می‌توان کمتر، بیشتر را اعمال کرد. به‌ویژه وقتی آن را در یک کمد دو رنگ کار می‌کنید.

13-کمی ظرافت به خرج دهید.

هود همرنگ به این آشپزخانه دنج کمی حال و هوای سلطنتی می‌دهد. در حالی که کوچک است، به لطف جزئیات فلزی دستگیره‌ها و دیوارکوب گردن بلند، که به رنگ مشکی چیزی براق برای بازی کردن می‌دهد، خود را حفظ می‌کند. این یک گوشه کوچک عالی برای پختن ظروف به سبک است.

14-آشپزخانه خانه‌های کشاورزی

افزودن کمی درخشندگی به کابینت‌ها به آشپزخانه شما ابعاد جدیدی می‌دهد و اگرچه ظاهری لوکس به‌نظر می‌رسد، اما اتفاقاً به فضایی الهام گرفته از خانه‌های کشاورزی افزوده می‌شود. افزودن چوب‌های خشن و لمس‌های سودمند به‌علاوه یک تصویر زیبا از گاو این موضوع را تبدیل به یک چرخش پیچیده در تم خانه می‌کند.

15-ترکیب کابینت مشکی و فلز را امتحان کنید

در حالی که مشکی و طلایی دوتایی پویا هستند، زیباترین همتای این فلز یک پیچ تازه است که ارزش امتحان کردن را دارد. این فقط برای کسانی که می‌خواهند چند رنگ سرد در فضای آشپزی خود داشته باشند، مناسب است.

16-کاغذ دیواری‌های طرح‌دار

کابینت‌های دو رنگ بسیار شیک هستند. اما اگر میل به چیزی بیشتر دارید، چرا روی کاغذ دیواری کار نکنید؟ موردی که در اینجا مشاهده می‌شود به عنوان یک گرادیان سرد عمل می‌کند، که از قسمت‌های پایین سیاه به سمت بالایی سفید منتهی می‌شود. این کاغذ دیواری سرگرم کننده، زیبا و برداشتی مدرن از چاپ های بد بو دهه 70 است.

کابینت مشکی

برگرفته از سایت: www.mydomaine.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *