ویژگی آینه دکوراتیو با کیفیت چیست ؟

در این مقاله می‌خواهیم کیفیت آینه دکوراتیو را بررسی کنیم. امروزه با تغییر سلیقه ما در نحوه چیدمان و استفاده از دکوراسیون داخلی، نوع متریال و مصالح استفاده شده در ساختمان تغییر کرده است.

یکی از این متریال‌ها که در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود آینه‌های دکوراتیو هستند. آینه دکوراتیو بسیار مورد استقبال طراحان دکوراسیون داخلی و مشتریان قرار گرفته است.

امّا چیزی که مهم است انتخاب درست این مدل از محصولات دکوراسیون داخلی است. اولا  آینه‌ای که انتخاب می‌کنیم از نظر طرح و رنگ با سایر متریال‌های استفاده شده در واحد همخوانی داشته باشد. دوما؛ کیفیت آینه دکوراتیو بالا و خوب باشد.

کیفیت آینه دکوراتیو

 

کیفیت آینه دکوراتیو

در این مقاله سعی می‌کنیم به صورت خلاصه راجع به کیفیت آینه دکوراتیو صحبت کنیم:
آینه با کیفیت آینه‌ای است که حتما 2 لایه جیوه داشته باشد. نکته حائز اهمیت این است که در صورت وجود 2 لایه جیوه، تشدید رنگ خواهد داشت و رنگ‌ها تیره‌تر به نظر می‌آیند مثل رنگ‌های طلایی، مسی و دودی.

کیفیت آینه دکوراتیو

 

مزیت استفاده از دو لایه جیوه در آینه دکوراتیو

امّا اگر آینه‌ای که قصد خرید آن را داریم از 2 لایه جیوه استفاده نشده باشد چه اتفاقی ممکن است رخ دهد؟

آینه‌های بی‌کیفیت سیاه و کدر می‌شوند و زنگ‌زدگی پیدا می‌کنند. این اشکال زمانی رخ می‌دهد که در تولید آینه به جای 2 لایه جیوه از آلومینیوم استفاده شود و یا اگر چسب مورد استفاده در نصب اسید داشته باشد، اسید موجود در چسب باعث خوردگی جیوه می‌شود. در نتیجه آینه از پشت خالی می‌شود، هوا می‌کشد و در بازه زمانی 2 الی 3 ماه زنگ زدگی پیدا می‌کند.

پس در خرید آینه دکوراتیو و نصب آن، اول باید به جنس و کیفیت آینه دکوراتیو دقت کنیم. سپس به نحوه نصب و نوع چسب استفاده شده در آن توجه نماییم.

نصب آینه دکوراتیو

معمولا برای نصب آینه‌های دکوراتیو از چسب‌های آکواریوم یا چسب‌های آلمانی و بلژکی استفاده می شود. همه این چسب‌ها به میزان متفاوتی اسید دارند.

در حال حاضر بهترین چسب برای نصب آینه‌های دکوراتیو چسب A.B.Z کشور کره هست که اسید ندارد.

در نهایت اینکه در هنگام خرید آینه دکوراتیو حتما از کیفیت آینه دکوراتیو مطلع شوید. از فروشنده بخواهید که توضیحات کاملی راجع به آینه‌ای که قصد فروش آن را به شما دارد، بدهد. او کیفیت و ضخامت آینه را در فاکتو ر شما قید کند.

رنگ و مدلی را انتخاب کنید که با سایر متریال واحدتان مطابقت داشته باشد. برای نصب حتما از نصاب بخواهید از چسبی استفاده کند که در آن اسید نباشد.

کیفیت آینه دکوراتیو
کیفیت آینه دکوراتیو
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *