کاغذ دیواری گلدار را همه جا دیده‌اید. از حمام‌های قدیمی هتل گرفته تا اتاق غذاخوری مادربزرگتان. اما این طرح‌های کاغذدیواری مرسوم، باعث می‌شود همه چیزهایی را که فکر می‌کردید در مورد این سبک قدیمی هستند،  فراموش کنید. از آبرنگ و پاستل گرفته تا بیانیه‌های بلند و گرافیکی، کاغذ دیواری گلدار دوباره جذاب است. به علاوه، این یک راه عالی برای تغییر یک اتاق در چند ساعت یا آوردن یک باغ به داخل خانه است.

این 25 ایده مدرن را که راشین بررسی کرده است بخوانید و با نقاشی دیوار‌ها خداحافظی کنید.

1- کاغذ دیواری گلدار با شکوفه‌های گیلاس

اتاق ناهارخوری شما ممکن است یک انتخاب واضح برای کاغذ دیواری گلدار به نظر برسد. اتاق ناهار خوری شما مکان مناسبی برای افزودن یک دیوار گلدار روشن و سرگرم کننده بدون غلبه بر فضا است.

2-تم گل در کاغذ دیواری

چاپ گل نباید به تنهایی از گل تشکیل شود. تم را با یک تخت آبی روشن و قفسه کتاب همسان میتوانید دکور کنید. با چنین کاغذ دیواری‌های جسورانه، اتاق فورا تمام شده و بلافاصله پسند بچه‌ها به نظر می‌رسد.

4-کاغذ دیواری گلدار با گل‌های ظریف

اگر به دنبال راهی برای گنجاندن کاغذ دیواری گلدار در اتاق کودکان هستید، اما طرح‌های بزرگ برای شما (یا بچه هایتان) مناسب نیستند، این انتخاب زیبا و زنانه یک الهام عالی است. گل‌های رز بزرگ برای اضافه کردن رنگ به یک اتاق خنثی کافی است که برای هر بچه گلی عالی است.

5-تمرکز روی کاغذ دیواری

مبلمان و لوازم جانبی را ساده نگه دارید. روی کاغذ دیواری‌ها تمرکز کنید. این انتخاب تیره‌تر برای یک اتاق خواب آرام عالی است.

7-طرح گرافیکی

اگر بیشتر اهل دیوارهای سفید و اتاق خنثی هستید، این کاغذ دیواری الهام گرفته از طراحی جوهر برای شما عالی است. خطوط واضح و طراحی گرافیکی مکمل عالی برای یک اتاق خنثی هستند.

 

8-گل با الهام از اشکال هندسی

چاپ‌های هندسی در حال حاضر بسیار بزرگ هستند. اما اگر اهل گل و گیاه  هستید، طرح کاغذ دیواری گل گلی با اشکال انتخابی بسیار زیبا است. الگوی متقارن و تکرار شونده هر کمال گرا را خوشحال می‌کند و برای مهد کودک یا ورودی یک انتخاب عالی است.

9- طرح گل رز

وقتی به گل فکر می‌کنید، احتمالاً اولین گل، گل رز به ذهنتان می‌رسد.گل رز چرخشی جدیدی را بر یک کلاسیک شیرین ارائه می‌دهد. اگر به دنبال نرمی و زنانه بودن هستید، این کاغذ دیواری مناسب شماست.

15-گل‌های روشن پررنگ

گل‌های پررنگ زیبا هستند، و این کاغذ دیواری روشن و چشم نواز برای افراد ضعیف نیست. رنگ‌های نارنجی و قرمز تند و تیز را با مبلمان به همان اندازه روشن متعادل کنید تا چاپ بر اتاق شما غلبه نکند. ما مطمئن هستیم که هر بار که وارد می‌شوید از خوشحالی لذت خواهید برد.

کاغذ دیواری

برگرفته از سایت:www.thespruce.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهی در مورد “کاغذ دیواری گلدار و 25 روش مدرن برای استفاده از آن

  1. مریم گفت:

    خیلی طرح ها شاد و زیبا بودند

  2. الهام گفت:

    چه طرح‌های جذابی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *