کاغذ دیواری نانوون ترکیبی از بافت طبیعی و مصنوعی می‌باشد. جنسی شبیه پارچه توری، حالتی شبیه فیلتر کافی و تی بگ (چایی فوری) دارد.

بافت‌هایی بهم تنیده که معمولا با موادی مثل اکریلیک ترکیب شده است. اگرچه این کاغذ دیواری یک دهه قبل ساخته شده است. در اینجا به مزایای این مدل از کاغذ دیواری می‌پردازیم.

 

مزایای کاغذ دیواری نانوون     

1-کپک نمی‌زند

یکی از مشکلات کاغذ دیواری این است که چرا پشت آن کپک میزند. کاغذ دیواری نانوون برعکس کاغذ دیواری‌های دیگر موادی دارد که باعث می‌شود قابل تنفس باشد. به همین علت کپک نمی‌زند.

کاغذ دیواری نانون چیست

2-برای کاغذ دیواری‌های چاپی یا دیجیتال بسیار مناسب است.

این نوع کاغذ دیواری برای چاپ دیجیتال مناسب می‌باشد و رطوبت را در خود نگه می‌دارد. برای اداره جات و مکان‌های عمومی مناسب می‌باشد.

 

3-ماندگاری دارد

این نوع از کاغذ دیواری علاوه برای ماندگاری بالا، قابل شست‌وشو نیز می‌باشد.

 

4-نصب و کندن آن آسان است

این نوع کاغذ دیواری هم نصب آن و هم برداشتن آن آسان است. زمانی که بخواهیم آن را از روی دیوار برداریم، می‌توانیم با استفاده از بخار و خراش انداختن روی قسمتی از آن به راحتی آن را از روی دیوار جدا کنیم.

 

معایب 

1- این کاغذ دیواری روکش ضعیفی دارد. شاید این علت عمده و قابل ملاحظه برگشت خوردن و بلند شدن آن می‌باشد.

 

2- نسبت به کاغذ دیواری معمولی دارای قیمت متفاوتی است.

 

3- این نوع کاغذ دیواری نسبت به کاغذ دیواری‌های دیگر گرد و خاک را به خود جذب می‌کند. در نتیجه تاثیر خوبی روی مردم برای خرید ندارد.

 

4- اگر شما کاغذ دیواری بدون رنگ نانون می‌خرید، در ذهن خود این را در نظر بگیرید که نیاز به هزینه‌های جانبی دیگر نیز دارد.

                                کاغذ دیواری نانون چیست

شرکت راشین دارای طرح‌های بسیار متنوع کاغذ دیواری نانوون می‌باشد. از جمله آلبوم‌های کاغذ دیواری که اکثر آن‌ها از جنس ناوون هستند به آلبوم‌های اپکس می‌توان اشاره کرد. بیش از 180 طرح اپکس در 4آلبوم میراکل، استایلیش، ویوالدی و افکت در شرکت راشین موجود است.

برگرفته از سایت: www.xeikon.com

 

به این مقاله رای دهید

1 نظر در “کاغذ دیواری نانوون چیست؟

  1. زهرا گفت:

    چه آلبوم کاملی از این نوع کاغذ دیواری دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *