کاغذ دیواری طرح آجری حس مدرن و مناعت طبع را به فضای منزلتان می‌دهد. برای اتاق خواب و ترکیب آن با اجزای مختلف می‌تواند حس آرامش را خلق کند.

 

بافت کاغذ دیواری طرح آجری

کاغذ دیواری وینیل مدل آجری که به صورت برجسته است، حس غرور را به فضاهای مدرن می‌دهد. رنگ متالیک موج و نگاه جدیدی از روز به شب و چشم انداز خیره کننده با مبلمان مخمل، به این طراحی کمک می‌کند.

 

کاغذ دیواری طرح آجری صنعتی

ایجاد حس مناعت طبع و مغرورانه آپارتمان هرگز آسان نیست. کاغذ دیواری آجری خاکستری گزینه‌ای مناسب برای کامل کردن این طرح می‌باشد. اگر شما یک سبک مدرن با رنگ خاکستری ملایم بخواهید، این سبک کاملا چشم انداز صنعتی را از رنگ آبی و قرمز گرفته است. اگر چه سایه‌هایی از آن تفاوت واقعی و واقعی نبودن را خیلی کم نشان می‌دهد.

کاغذ دیواری طرح آجری

 

کاغذ دیواری آجری متالیک

زمانی که خانه‌ای تاریک دارید و می‌خواهید روشن دیده شود و یا میخواهید از فضایی تقلید کنید. یکی از بهترین دکورهای متالیک کاغذ دیواری آجری می‌باشد که می‌تواند انتخاب خیلی خوبی باشد.

 

کاغذ دیواری آبی کهربایی

زمانی که می‌خواهید چیزی را جایگزین کنید که به صورت مناسب باشد، کاغذ دیواری آجری با ترکیب بافت هر دو، یعنی چاپ چیزی که نشان بدهد خیلی قدیمی است. این گزینه مناسبی است. کاغذ دیواری آبی کهربایی حس آرامش و اصلاح دوباره را می‌دهد.

 

کاغذ دیواری سنگی شکل

جایگزین سنگ و صخره، می‌تواند طرح‌های مصنوعی کاغذ دیواری باشد که خیلی حالت طبیعی دارد.

حالت سنتی کاغذ دیواری آجری در اواخر سال 2018 خیلی پرطرفدار شد و انتخاب بیشتر مردم برای طراحی داخلی منزل شد. نمایش تاثیر کاغذ دیواری آجری روی موقعیت دیوار است که در انتخاب سایه‌های روشن، مکمل رنگ صنعتی در هر دو فضا می‌شود.

کاغذ دیواری طرح آجری

شرکت راشین با دارا بودن بهترین طرح‌های کاغذ دیواری پذیرای مشتریان عزیز خواهد بود.

 

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *