اگر به دنبال تغییری زیبا در سالن نشینمن خود هستید و یا میخواهید جلوه بیشتری به آن بدهید میتوانید از کاغذ دیواری ها استفاده کنید کاغذ دیواری آویزان کنید. اگرچه کاغذ دیواری ممکن است مانند یک دیوارپوش انتخابی سخت باشد، اما تنوع بالایی دارد. به علاوه، با وجود تمام الگوهای موجود، مطمئناً یکی وجود دارد که برای اتاق نشیمن شما مناسب است و طبق سلیقه شما باشد. به خواندن ادامه دهید تا نگاهی به ایده های کاغذدیواری مناسب اتاق نشیمن بیندازید.

ایده هایی جذاب برای کاغذ دیواری مناسب اتاق نشیمن

1-رنگ قرمز

با کاغذدیواری قرمز اشنا شوید تا اتاق نشیمن به مرکز خانه شما تبدیل شود. الگوهای قرمز پررنگ کاغذ دیواری در اتاق نشیمن فضا را چشم نواز و هیجان‌انگیز می‌کند.

2-کاغذ دیواری بافت دار (ضخیم) نصب کنید

کاغذ دیواری‌های بافت دار، که گاهی از کتان یا ابریشم ساخته شده‌اند، انتخابی عالی برای فضایی است که میخواهید چشمگیر باشد، مانند اتاق نشیمن. بافت ضخیم کاغذ دیواری  باعث می‌شود اتاق نشیمن احساس شادابی و آرامش داشته باشد.

3-شاخ و برگ اضافه کنید

الگوهای کاغذدیواری بی‌شماری وجود دارد، و  انتخاب کردن از میان آنها می‌تواند کار سختی باشد. اما یکی از انواع الگوها که همیشه در اتاق نشیمن برنده است، الگوی پر از شاخ و برگ است.

4-اضافه کردن الگوهای انتزاعی

برای دیوارهای اتاق نشیمن که به نظر می‌رسد متعلق به یک موزه هنر مدرن هستند. به دنبال کاغذ دیواری با الگوهای انتزاعی باشید. این الگو‌ها هیجان را به رنگ خنثی اضافه می‌کنند و به آن پیچ و تاب بی‌نظیری می‌بخشند.

5-استفاده از رنگ سبز برای کاغذ دیواری اتاق نشیمن

سبز رنگ مناسبی برای اتاق نشیمن شماست: به یکباره خاکی، دلپذیر و غنی است. همچنین انتخاب رنگ کاغذدیواری عالی است. همانطور که اتاق نشیمن  روبرو  بسیار عالی نشان می‌دهد.

کاغذ دیواری اتاق نشیمن

6-کاغذ دیواری سیاه و سفید

کاغذ دیواری می‌تواند راهی آسان برای آوردن رنگ‌های زیادی به خانه شما باشد. اما همچنین می‌توان از آن برای آوردن برخی از رنگ های کلاسیک‌های بدون رنگ (یا پر رنگ، بسته به نوع نگاه شما) مانند سیاه و سفید استفاده کرد.

7-تکرار طرح یا الگو

اگر یک الگو  را در کاغذ دیواری خود می‌آورید و می‌خواهید مطمئن شوید که برجسته است، به دنبال کاغذ دیواری تکراری در جایی باشید که الگو یا طرح‌ها از هم فاصله دارند.

8-استفاده از رنگ خاکستری 

از رنگ خاکستری میتوان به عنوان یک کاغذ دیواری زیبا  برای اتاق نشیمن استفاده کرد. (به جای اینکه فکر کنید خاکستری یک  رنگ خسته کننده است، آن را قابل اعتماد در نظر بگیرید.) این یک انتخاب فوق العاده برای مکان‌های رسمی، مانند اتاق نشیمن یا کتابخانه است.

9-کاغذ دیواری با طرح چند پرنده اضافه کنید

الگوهای کاغذدیواری الهام گرفته شده از سبک کلاسیک می‌توانند شخصیت به اتاق نشیمن ببخشند. اما تعداد زیادی کاغذ دیواری قدیمی نیز وجود دارد و انتخاب یکی از آنها می‌تواند چالش برانگیز باشد.

10-سبز کله غازی را امتحان کنید

کاغذ دیواری سبز رنگ، فضا را منحصر به فرد و پر جنب و جوش می‌کند.

11.برای کاغذ دیواری اتاق نشیمن از رنگ بژ استفاده کنید

همانطور که کاغذ دیواری در بسیاری از رنگ‌های زیبا وجود دارد. در بسیاری از رنگ‌های خنثی نیز وجود دارد. کاغذ دیواری‌های خنثی می‌توانند انتخابی عالی برای اتاق‌های نشیمن باشند ، رنگ بژ یکی از ایده ال ترین رنگ های خنثی برای پذیرایی است.

12-از نقاشی دیواری استفاده کنید

برای کاغذ دیواری منحصر به فرد در اتاق نشیمن، از یکی از آثار هنری مورد علاقه خود استفاده کنید. اگرچه این گزینه می‌تواند کمی گران باشد. اما هیچ چیز کاملاً شبیه آن نیست. به علاوه، چه راهی بهتر برای نشان دادن هنری که دوست دارید؟

کاغذدیواری اتاق نشیمن

13-مقداری هندسه اضافه کنید

اشکال پررنگ و روشن می‌توانند به اندازه هر جای دیگر خانه در اتاق نشیمن داشته باشند. یک راه برای آوردن آنها از طریق کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری هندسی رنگارنگ انتخابی عالی برای ایجاد حس‌های سرگرم کننده است.

14.کاغذ دیواری قدیمی

کاغذ دیواری اغلب به ظاهر قدیمی شهرت دارد. اما برای برخی افراد، این چیز خوبی است. کاغذ دیواری قدیمی می تواند شخصیت و سبکی به خانه شما ببخشد. اگر خانه شما از قبل تاریخی است، بهترین انتخاب برای پوشش دیوار است.

15-کاغذ دیواری شلوغ اما زیبا

ماکسیمالیست ها، این یکی برای شماست. الگوهای کاغذ دیواری می توانند شلوغ و روشن باشند، اما این بدان معنا نیست که می توانند تنها الگوی اتاق باشند. در عوض، چند الگوی دیگر به اتاق نشیمن خود اضافه کنید و ظاهر سرگرم کننده و جمع آوری شده داشته باشید.

 

16-کاغذ دیواری پارچه‌ای را امتحان کنید.

کاغذ دیواری پارچه ای بافت دار ظاهری لوکس به دیوارهای اتاق نشیمن در هر مکانی می بخشد. کاغذ دیواری پارچه‌ای ضخیم‌تر از کاغذ دیواری معمولی است.

17-یک نیمه دیوار را کاغذ دیواری کنید

ظاهر کاغذ دیواری اتاق نشیمن را با هزینه کمتر دوست دارید؟ نصب نیمه  کاغذ دیواری را امتحان کنید. از نیمه بالایی دیوار برای کاغذ دیواری استفاده کنید و نیمه پایینی دیوار را با رنگ برجسته، پانل یا تخته مهره بپوشانید.

18-از الگوهای کوچک استفاده کنید

 الگوهای کاغذ دیواری نباید بزرگ باشند. بلکه می توانند زیبا و کوچک نیز باشند. الگوهای کوچک یک افزودنی سرگرم کننده برای اتاق‌های نشیمن کوچکتر یا دیوارهای معمولی هستند و یک توهم نوری عالی هستند که از فاصله دور نیز تقریباً شبیه یک رنگ به نظر می رسد.

19-کاغذ دیواری خود را خودتان انجام دهید

اگر می خواهید ظاهر یک دیوار طرح دار را بدون دردسر نصب کاغذ دیواری داشته باشید، آن را خودتان انجام دهید. با کمک یک قلم مو، رنگ و یک یا دو آموزش، می توانید یک الگو را روی دیوار خود بکشید.

کاغذ دیواری

برگرفته از سایت: www.mydomaine.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *