مجموعه پارکت لمینت های برند رینبو ( Rainbow )یکی از بهترین و با کیفیت ترین برندهای موجود در بازار ایران است که با تنوعی خیره کننده بالغ بر 70 طرح و مدل،پاسخگوی تمامی سلایق می باشد.

این محصول در 4 سری با اسامی زیر تولید میشود :

  • اکو پلاس (Eco plus )
  • کامرشیال (Commercial)
  • کامپلکس (Complex)
  • وودوو (woodoo)

در ادامه این مطلب ما در مورد هر یک از برندهای فوق  به اختصار توضیحاتی ارائه خواهیم کرد.

اکو پلاس (Eco plus)

برند اکوپلاس زیر مجموعه ای از مجموعه محصولات رینبو می باشد که با بهترین HDF موجود در بازار ایران تولید می شود. اکوپلاس در 20 رنگ و دو سری شیاردار  (V-Groove)  و ساده (بدون شیار) در بازار موجود است.

این محصول تحت استاندارهای EN, E1 و  CE  تولید می شود. و به جهت بالا بردن کیفیت و مقاومت هرچه بیشتر آن در مقابل نفوذ و رطوبت به بافت چوب، تمامی قفل و کلیک ها پارافین می خورد. دانسیته یا فشردگی این محصول 10+870  است.

پارکت لمینت رینبو

نکات قابل توجه در سری اکوپلاس

با توجه به سیستم و نوع HDF  آن،این قابلیت مطرح است که چندین مرحله میتوان پارکت لمینت را بدون هیچگونه آسیبی جمع آوری  کرد و  مجدد در فضای جدید نصب کرد.

درجه سایش این محصول برای مصرف در اماکن مسکونی و یا اداری کم تردد،استاندارد است و مادامی که در این محیط ها با ضریب و ترافیک ترددی پایین تر استفاده شود، مصرف کننده هیچ نگرانی از بابت ساییدگی سطح رویی نخواهد داشت.مهم ترین  دلیل در کیفیت بالای این محصول نسبت به محصولات دیگر،ضمانت نامه 8 ساله کتبی و شرکتی ست که پس از خرید محصول و درج کد اختصاصی آن و اعلام به شرکت، ثبت و فعال میگردد.

کامرشیال (Commercial)

پارکت لمینت رینبو،سری کامرشیال چهار سر کلیک بوده و نمای کلیک ها توسط پارافین جامد (solid wax) محافظت می شود.

این محصول تحت استانداردهای CE، ENو E1 ،در 14 رنگ انحصاری تولید می شود.

HDF به کار رفته در این محصول از برند Dare آلمان است که جزو بهترین و با کیفیت ترین برند های HDF در دنیاست و مقاومت بسیار بالایی نسبت به رطوبت و آب دارد. در صورتی که رطوبت یا آب به مغزی HDF نفوذ کند و باعث تغییر شکل و یا قفل ها شود،براحتی میتوان پس از باز کردن لمینت و خشک شدن آن،این تغییر شکل را رفع کرد و مجدد لمینت را به حالت اول برگرداند.

این ویژگی به صورت انحصاری مخصوص به این برند از HDF است.

پارکت لمینت رینبو

دیگر ویژگی های سری کامرشیال

این نوع از پارافین جامد کیفیت بسیار بالاتری نسبت به پارافین مایع (liquid wax) دارد و یکی از مزایایی که این برند را متمایز می کند استفاده از این نوع پارافین در تولید است.

ضریب سایش این برند AC4 می باشد که مناسب برای مصرف در  اماکن مسکونی بسیار پرتردد و تجاری یا اداری با ترافیک متوسط است.

فشردگی یا دانسیته این محصول 10+900 است که این ضریب یکی از بالاترین ضرایب دانسیته در کلیه محصولات موجود در بازار می باشد.

سیستم موجود در تولید قفل و کلیک های این برند دارای بالاترین استانداردهای روز دنیاست که باعث چفت شدن کامل درزها و نصب یک پارچه لمینت بر روی کف می شود و این چفت شدن و یکپارچگی در نصب تا حد زیادی از نفوذ رطوبت و آب به بافت چوب جلوگیری می کند.

با توجه به نوع رزین استفاده شده در لایه زیرین این محصول، برند رینبو در ساختمان هایی که گرمایش از کف دارند، قابل استفاده است.

تولید این محصول در دو سری برای ( high gloss)  و مات ( matte)   و در 14 رنگ به صورت شیار دار ( V-groove )  تولید و به بازار عرضه می گردد.

طرح و روکش این محصول متعلق به کمپانی interprint آلمان می باشد. این رنگ ها انحصاری و صرفا در این محصول وجود دارند که به هیچ عنوان باعث حساسیت نمیشوند.

کامپلکس (Complex)

از دیگر محصولات برند رینبو  پارکت لمینت سری Complex می باشد که این محصول نیز مانند برند Commercial  از اچ دی اف Dare آلمان و در 9 رنگ انحصاری و خاص تولید می شود.با توجه به نوع این HDF،لمینت در برابر رطوبت و نفوذ آب بسیار مقاوم  است. روکش های این محصول نیز متعلق به کمپانی interprint آلمان بوده و قفل و کلیک ها پارافین می خورند و دارای ضریب سایش AC4  و دانسیته 10+900 می باشد که قابلیت استفاده در اماکن مسکونی پر تردد و اداری و تجاری با ترافیک ترددی متوسط است.

این برند در دو سایز با ابعاد عرض 15 سانت و 30 سانت تولید می شود که همزمان میتوان این دو ابعاد را در کنار هم و در یک فضا نصب کرد،تا بتوانیم فضایی بسیار خاص و متفاوت را به وجود بیاوریم. طول هر ورق این لمینت 120سانتیمتر و ضخامت آن 8 میلیمتر است.

پارکت لمینت رینبو

این محصول دارای ضمانت نامه 10 ساله کتبی و 8 سال خدمات پس از فروش می باشد.

وودوو (Woodoo)

پارکت لمینت وودوو یکی از محصولات خاص و متفاوت برند رینبو است. این پارکت لمینت ها 12 میل هستند و داخل هر بسته، 12 عدد (تایل) قرار میگیرد.

ویژگی های پارکت لمینت وودوو 

  • گارانتی 10 ساله
  • طرح های اختصاصی ( کمپانی interprint  آلمان )
  • HDF با فشردگی بسیار بالا (10+910) متعلق به برند Dare
  • با سیستم گرمایش از کف بسیار سازگار است.
  • شیاردار (U-Groove)
  • روکش براق
پارکت لمینت رینبو

وودوو درجه سایش و سختی AC4 دارد که همین موضوع باعث شده تا این مدل لمینت به راحتی در مکان های پر تردد مانند فضاهای تجاری، قابل اجرا باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *