مرکز خرید پارکت لمینت:

در این مقاله می‌خواهیم در مورد مزیت خرید از مرکز خرید پارکت لمینت توضیح دهیم. تهران به عنوان پایتخت ایران و یک کلان شهر، طبیعتاً بزرگترین بازار در کل کشور است.

با توجه به گستردگی خدمات و تنوع جنس، مشتریان فراوانی از شهرهای دیگر خرید خود را از تهران و به صورت مستقیم انجام می‌دهند.

در صورت خرید از تهران می‌توانید خریدی با قیمت مناسب‌تر نسبت به شهرهای محل زندگی خود داشته باشید. دلیل آن هم موارد زیر است:

اکثر فروشگاه‌های مستقر در شهر شما خرید خود را از تهران انجام می‌دهند و به صورت واسطه می‌باشند.

قطعاً زمانی که یک فروشگاه از تهران خرید می‌کند مبلغی را به عنوان سود به بهای تمام شده خود اضافه می کند. با توجه به هزینه حمل، جابه‌جایی و انبار داری قطعاً مبلغ بیشتری به قیمت اولیه اضافه خواهد شد. حال هر اندازه شهر مقصد با تهران فاصله داشته باشد این مبلغ اضافه خواهد شد.

 

خرید پارکت لمینت بدون واسطه:

زمانی که شما از فروشگاهی معتبر از تهران و به صورت مستقیم خرید می‌کنید، قطعاً هزینه اضافه را پرداخت نخواهید کرد. در نتیجه واسطه را در فرآیند خرید خود حذف می‌کنید.

در تهران مراکز یا فروشگاه‌های زیادی بابت فروش پارکت لمینت وجود دارد که به صورت پراکنده در کل سطح شهر وجود دارد. اگر بخواهیم به عنوان بورس از چند نقطه نام ببریم می‌توان به سهروردی، پل چوبی، دلاوران، آیت‌الله کاشانی یا بنی‌هاشم اشاره کنیم.

اما آن چیزی که حائز اهمیت است و بهای تمام شده را به شدت کاهش می‌دهد این است که بتوانید در تهران نیز به صورت دست اول خرید کنید. با این کار فروشگاه‌هایی را که به عنوان واسطه بین تولیدکننده با شما هستند را حذف کنید.

ما با افتخار اعلام می‌کنیم که تولیدکننده هستیم. شما می‌توانید بی‌واسطه خریدی مستقیم از کارخانه یا پخش از انبار مرکزی ما در تهران (شهر زیبا خیابان مرادی) داشته باشید.

ارسال بار به تمام نقاط کشور به صورت روزانه و در همان روز انجام می‌شود.

می‌توانید جنس خریداری شده را با توجه به فاصله شهر خودتان از تهران نهایتاً 48 ساعته دریافت نمایید.

 

مرکز خرید پارکت لمینت

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *