لیست قیمت پارکت لمینت

لیست قیمت پارکت لمینت:

در لیست زیر سعی کرده‌ایم جدیدترین قیمت پارکت لمینت را به مشتریان گرامی ارائه دهیم. قیمت‌ها دائما به روزرسانی می‌شوند. اما با توجه به نوسانات شدید قیمت، لطفا قبل از هر گونه سفارش استعلام قیمت گرفته شود.

کلیۀ قیمت‌ها بر حسب تومان و به ازای هر متر مربع است.

کلیۀ قیمت‌ها بدون هزینۀ نصب می‌باشند.

با کلیک بر روی نام محصولاتی که آلبوم آن‌ها در سایت موجود است به صفحه طرح‌های آن محصول هدایت می‌شوید.

توجه:

کلیۀ محصولات ارائه شده توسط این مجموعه از کارخانجات معتبر تهیه شده‌اند. تمام محصولات درجه 1 همین کارخانجات می‌باشند.

مهم است که بدانید محصولات درجه 2 غالبا در کارتن‌های سفید و بی‌نام و نشان می‌باشد.

                    

*ارسال روزانه به کلیه شهرها*

                               

4 عامل تأثیرگذار در قیمت پارکت لمینت:

1. مهمترین عامل تعیین کننده در قیمت پارکت لمینت، ورق تولید شده پارکت لمینت است که از ام دی اف (MDF) یا اچ دی اف (HDF) تولید شده است. در ورق‌های MDF مقداری مقوا نیز پرس می‌شود که همین مقوا در نهایت بعد از تولید پارکت لمینت به شدت به آب یا رطوبت واکنش نشان می‌دهد. اما پارکت لمینت‌هایی که با ورق HDF تولید می‌شوند این مشکل را بسیار کمتر دارند.

2. عامل تأثیرگذار دیگر در قیمت پارکت لمینت روکش دکور و سطحی از پارکت لمینت است که شما به عنوان رنگبندی می‌بینید. روکش نامناسب باعث می‌شود روی پارکت لمینت به سرعت خط و خش افتاده و ثبات رنگ نداشته باشد.

3. عامل دیگر نوع و سیستم قفل‌ها یا اصطلاحا کلیک‌ها می‌باشد. اگر کلیک‌ها مناسب نباشد قفل پارکت لمینت در انقباض و انبساط شکسته شده و باعث صدا افتادن پارکت و لمینت می‌شود.

4. مقدار وزن و پرس هم بی تأثیر نیست. هرچقدر پرس سنگین‌تر باشد میزان مقاومت پارکت لمینت به رطوبت و سایش و اصطلاحا چگالی آن بیشتر می‌شود.