در این مقاله در مورد 14 مدل ساعت در دکوراسیون توضیح خواهیم داد. هنگامی که با یک دیوار یا میز خالی روبرو می شوید، ممکن است اولین فکر شما اضافه کردن ساعت نباشد. اما ساعت  عنصری است که اگر نباشد، فضای شما  آن را از دست داده است. انتخاب ساعتی با قاب منحصربه‌فرد، چه قدیمی و آراسته و چه مدرن و شیک، در طراحی داخلی فضای شما تاثیر دارد. یک ساعت زیبا می‌تواند خود را در مکان‌های مختلف نگه دارد. به خوبی با سایر قطعات تزئینی روی یک مانتو ترکیب شود یا زمانی که به تنهایی بالای صندلی آویزان می‌شود، به نقطه کانونی منحصربه‌فرد تبدیل می‌شود.

 

14 اتاق و نقش ساعت در دکوراسیون آنها 

1-ساعت Restoration Hardware

اتاق مهمان در خلوتگاه کلمبیایی طراح ریچارد میشان دارای یک تخت خواب با پارچه های راه راه رالف لورن هوم و یک ساعت ساخته شده توسط Restoration Hardware است.

ساعت در دکوراسیون

 

2-ساعت سوئدی در دکوراسیون

یک ساعت سوئدی قرن نوزدهمی در آشپزخانه یک خانه در جزیره یونانی توسط طراح مارک گادت قرار دارد.

ساعت در دکوراسیون

 

3-ساعت قرن 19

در این خانه در نزدیکی واشنگتن دی سی، توسط طراح داریل کارتر، یک حمام دارای یک وان قدیمی است که توسط یک پایه فلزی سفارشی پشتیبانی می‌شود. ساعت قرن 19 از عتیقه جات لی استانتون است.

ساعت در دکوراسیون

 

4-ساعت فرانسوی

فضایی کوچک با درام بسیار بزرگ، کتابخانه‌ای که مجموعه‌ای از خبره‌ها، سیلوین لوی آلبان و آپارتمان چارلی گارنت در پاریس را در خود جای داده است. با فرش‌های نوار ببری و یک صندلی از جنس چوب طلایی که با مخمل ابریشمی همسان پوشیده شده توسط Le Manach از پیر فری متحرک است. یک ساعت نادر فرانسوی قرن نوزدهمی در زیر یک کنسول رومی عتیقه قرار دارد.

ساعت در دکوراسیون

 

5-ساعت امپراتوری

در جای دیگری از کتابخانه، یک ساعت امپراتوری بالای شومینه قرار دارد.

ساعت در دکوراسیون

 

6-ساعت Lumichron 

داریل راث، تهیه‌کننده تئاتر، به معمار تیری دسپونت دستور داد تا اقامتگاه ساحلی او در لانگ آیلند شرقی را بازسازی کند. یک ساعت Lumichron بر آشپزخانه تأکید می‌کند. جایی که صندلی‌های قدیمی H. Robsjohn-Gibbings و یک میز سفارشی به سبک Gio Ponti در زیر یک لوستر توسط Jonathan Browning Studios چیده شده‌اند.

Lumichron

 

7-ساعت سوئدی قرن نوزدهم

کتابخانه‌ای در آپارتمان فرناندا کلوگ و کرک هنکلس در منهتن که توسط Brockschmidt & Coleman تزئین شده است، با جزئیات طلایی. این کتابخانه دارای یک ساعت سوئدی اواخر قرن نوزدهم، یک میز دایرکتوری، و یک مبل با روکش کلرمونت است.

ساعت سوئدی قرن نوزدهم

 

8-ساعت آفتابی

در آپارتمانی در پاریس، فرش دایره‌ای از Galerie Diurne که توسط طراح دکوراسیون خانه، ژان لوئی دنیو طراحی شده است، اتاق نشیمن پنج وجهی را ساده می‌کند. یک ساعت آفتابی قرن بیستمی از چوب طلایی، الگوی فرش را بازتاب می‌دهد. در حالی که عکس بزرگ مقیاس ویلیام کرتیس رولف از کاخ رویال، منظره‌ای قدرتمند، اگر چه توهمی، از پاریس ارائه می‌دهد.

ساعت آفتابی

 

9-ساعت سوئدی لیزا شرمن

معمار جوئل بارکلی و دکوراتور الکسا همپتون به زوجی در ساختن این خانه پیچیده در کنتیکت کمک کردند. سرسرا، همانطور که از اتاق نشیمن دیده می‌شود، شامل صندلی‌های چهارتایی و یک چهارپایه است که همگی توسط صندلی Hickory ساخته شده‌اند. ساعت سوئدی اتاق نشیمن از عتیقه‌های لیزا شرمن و چراغ رومیزی از کریستوفر اسپیتزمیلر است.

ساعت سوئدی لیزا شرمن

 

10-ساعت ایستگاه قطار فرانسوی

در خانه‌ای در بوستون توسط طراح تاد هیز، یک ساعت ایستگاه قطار فرانسوی دهه 1950 متعلق به Bourgeois Boheme در زیر پلکان اصلی دهه 1880 در دهلیز مرکزی قرار دارد.

ساعت ایستگاه قطار فرانسوی

 

11-ساعت Jaeger-LeCoultre

در آپارتمان طراح مد تام براون در نیویورک، اتاق نشیمن با قطعاتی از Jacques Adnet، از جمله صندلی، میز کوکتل و گاری بار که کوپه‌های شامپاین قدیمی را به نمایش می گذارد، مبله شده است. یک ساعت Jaeger-LeCoultre دهه 1970، مانتو را تزئین می‌کند، و نقاشی‌ها از مایکل هاینی هستند.

ساعت Jaeger-LeCoultre

 

12-ساعت عتیقه فرانسوی

در خانه فروشنده عتیقه جات لی استانتون در لاگونا بیچ، کالیفرنیا، کابینت آشپزخانه شامل کتانی‌های انگلیسی بازیابی شده است. ساعت یک عتیقه فرانسوی است.

ساعت عتیقه فرانسوی

 

13-در این خانه همپتون‌ها توسط طراح توماس اوبراین، عکسی از لورا رسن در کنار ساعت دیواری آشپزخانه قرار گرفته است، هر دو از Aero.

ساعت در دکوراسیون

 

14-در قلعه بیر ایرلند، اتاقک مرمرین کتابخانه میزبان یک ساعت فرانسوی حدوداً 1840 است. سطل برنجی گوتیک Revival برای نگهداری چمن، سوخت سنتی شومینه ایرلندی طراحی شده است. در منتهی الیه سمت چپ، یک صفحه چرمی چینی متعلق به قرن هجدهم وجود دارد که منشاء آن انگلیسی یا هلندی است.

ساعت در دکوراسیون

 

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله ساعت در دکوراسیون برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:www.architecturaldigest.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *