در این مقاله رنگ های سال 2022 را با هم بررسی می‌کنیم. هر طراح داخلی تأیید می‌کند که رنگ قدرت تغییر یک اتاق را دارد، چه یک دیوار برجسته و چه سقف رنگ شده. اما تعیین رنگ مناسب برای فضای شما گاهی اوقات می‌تواند بسیار مشکل باشد، بنابراین ما تصمیم گرفتیم با طراحان برتر و کارشناسان رنگ مشورت کنیم. چه رنگ هایی در سال 2022 بر خانه‌ها تسلط خواهند داشت؟ از رنگ‌های غنی و خوش خلق تا رنگ‌های خنثی ظریف. در اینجا بهترین رنگ‌هایی که وسوسه می‌شوید در سال آینده در فضای خانه‌ی خود بگنجانید را می‌بینید.

اخرایی و سرخابی

چه در اتاق‌ها و چه به صورت رنگ‌هایی در فضایی خنثی‌تر، همیشه در ایجاد محیط‌هایی با درام و جذابیت کار می‌کنند. در اینجا، سرخابی عمیق همراه با زرد اخرایی (و سرمه‌ای) به این فضای خاکستری تک رنگ می‌بخشد.

رنگ سال 2022

کرم‌های گرم

رنگ‌های کرم و خاکی که تناژ گرم دارند بسیار زیبا هستند و حتی خیلی‌ها کل اتاق یا یک فضا را از این رنگ به طور یک دست استفاده می‌کنند. به طور حتم تا پایان سال 2022 این رنگ‌ها همچنان طرفدار دارند و جز برترین رنگ‌های سال می‌مانند.

 

رنگ سال آبی دریایی

فکر می‌کنم آبی‌های سرمه‌ای همچنان در باقی‌مانده سال تسلط خواهند داشت. آبی کلاسیک و خنثی، جدید است که بسیار مورد توجه واقع شده است! با توجه به اینکه رنگ سال 2020 پنتون، آبی کلاسیک و رنگ سال شروین ویلیامز به عنوان ناوال است، با این حال این رنگ آبی همچنان محبوبیت خودش را دارد.

آبی دریایی

آبی خاکستری

در محیط امروزی، اکثر مردم به دنبال یافتن رنگ‌هایی هستند که آرامش‌بخش باشند. رنگ خاکستری آبی زیبایی و سلامتی را تداعی می‌کند.

 

پاستیل گرم

رنگ‌های پاستیلی ‌ هنوز هم بسیار محبوب هستند، اما من فکر می‌کنم که ما به سمت پاستیل‌هایی با رنگ‌های گرم و خاکی بیشتر جذب می‌شویم. برای پالت‌های رنگی کلی، ما از ترکیب رنگ‌های بهاری و پاییزی استفاده می‌کنیم.

پاستیل گرم

تک رنگ پررنگ

رنگ‌های تک رنگ نباید رنگ پریده باشند. رنگ‌هایی مانند آبی روشن، سبز روشن یا حتی بادمجانی می‌توانند تک رنگ را به شیوه‌ای متهورانه تداعی کنند که پر از شخصیت و ظرافت است.

 

رنگ سال سبز چرک

رنگ جدیدی است که یک رنگ سبز خاکستری است. در واقع یک رنگ خنثی شگفت‌انگیز است که به خوبی با رنگ‌های زیادی ست می‌شود، رنگ هایی مثل: شتری، زنگ‌زده، سرمه‌ای، هلو، و چوب‌های کم رنگ، مانند بلوط سفید و توس. به علاوه، این رنگ بسیار آرامش بخش است.

 

رنگ‌های تیره

وقتی صحبت از رنگ آمیزی رنگ‌ها به میان می‌آید، ما فکر می‌کنیم مردم رنگ‌های خنثی را بیشتر ترجیح می‌دهند چرا که دیرتر از آن رنگ‌ها خسته می‌شوند و مدرن‌تر هستند. اما وقتی صحبت از رنگ‌هایی می‌شود که به‌طور غیرمنتظره‌ای محبوب بوده‌اند، می‌بینیم که رنگ‌های تیره خیلی بیشتر مورد توجه مردم واقع شده‌اند مثل سبز تیره یا سبز زمردی و آبی تیره مایل به سرمه‌ای.

رنگ‌های تیره

در سال 2022، ما شاهد تغییر رنگ‌های سرد که دهه گذشته را تعریف می‌کردیم، به سمت رنگ‌های گرم‌تر و ارگانیک‌تر خواهیم رفت. رنگ‌های خنثی و گرم به جای رنگ‌های خاکستری و آبی سرد برای رنگ‌ها در سال آینده محبوب‌تر خواهند بود.

 

رنگ سال سیاه و سفید

سیاه و سفید هم همیشه بدون محدودیت زمان، مد و همه کاره است و به فضا حالتی شیک و زیبا می‌دهد و به دلیل خاصیت هر دو رنگ سفید و مشکی، قابلیت ست شدن با ترکیب رنگ‌های زیادی را دارند.

سیاه و سفید

آبی، سبز و خاکستری

ما از رنگ‌های آبی، سبز و خاکستری اشباع شده استفاده می‌کنیم که بر اساس زمان روز و نور اتاق تغییر می‌کنند. آن ها فضایی زیبا و مرموز ایجاد می‌کنند.

 

رنگ‌های گرم قهوه‌ای

با رنگ‌های سردی که سال‌ها حاکم بوده خداحافظی کنید. سایه‌های قهوه‌ای شکلاتی، شرابی، سبز زیتونی و اخرایی همه در خانه‌ها وجود دارند. ما دوست داریم این رنگ‌های گرم و طبیعی را به جای رنگ خنثی روی مبل یا دیوارها با کاغذ دیواری‌هایی با این رنگ‌ها جایگزین کنم.

رنگ سال 2022

رنگ‌های آبی، سبز، و رنگ‌های جواهری غنی

سال 2022 شروع یک دهه جدید است، و در مد واقعی دهه 20، ما شاهد روندی به سمت رنگ‌های پررنگ‌تر و عمیق‌تر با لهجه‌ای از مجلل خواهیم بود. پس از یک دهه پر از آشپزخانه‌های کاملا سفید و رنگ خاکستری در همه جا، امیدواریم که صاحبان خانه به استقبال از رنگ‌هایی با تناژ سبز و آبی الهام گرفته از طبیعت بروند. ترکیب رنگ‌های سبز و آبی زیبایی و لوکس بودن فضا را بیشتر می‌کند. در زمانی که همه از رنگ‌های خنثی و سرد استفاده می‌کنند شما این ریسک را متحمل شوید و از این رنگ های گرم جذاب استفاده کنید.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله رنگ سال 2022 برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:www.elledecor.com

به این مقاله رای دهید

1 نظر در “رنگ سال 2022

  1. علی گفت:

    رنگ آبی و طوسی ترکیب شیکی هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *