در این مقاله رنگ اتاق خواب در سال 2022 را بررسی می‌کنیم. آماده‌اید اولین فضایی را که در صبح می‌بینید و آخرین فضایی را که هر شب قبل از به خواب رفتن تجربه می‌کنید، تازه و نو کنید؟

به رنگ‌های آرامش‌بخش، از سبزهای ملایم تا رنگ‌های خنثی، متمایل شوید. در نتیجه اتاقی آماده برای استراحت در سال جدید ایجاد کنید. اریکا وولفل، معاون رنگ و خدمات خلاقانه بهر می‌گوید: «رنگ‌های سرد و رنگ‌های خنثی اغلب به‌ عنوان رنگ‌های کلی اتاق خواب انتخاب می‌شوند. زیرا قدرت آن‌ها در آرامش بخشیدن به فضا است. آنها مکانی برای آرامش است. پیش از این، برخی از گرایش‌های رنگ اتاق خواب را که در سال 2022 از مجموعه خود دور می شوند، کشف کنید.

 

رنگ سبز به عنوان رنگ اتاق خواب

رنگ سبز در سال 2022  می‌تواند در سراسر خانه یک رنگ غالب باشد. به ویژه برای فضای خواب شما مناسب است. می‌توانید از کاغذ دیواری رنگ سبز استفاده کنید.  آریانا سزا، مدیر بازاریابی و توسعه رنگ بنجامین مور می‌گوید: «سبزها برای اتاق خواب‌ها به دلیل ارتباط آرام و آرامش‌بخش با طبیعت، مورد علاقه‌های همیشگی هستند. برای بسیاری از افراد، اتاق خواب‌ها را می‌توان به عنوان یک خلوت شخصی، مکانی برای استراحت و دور شدن از شلوغی زندگی روزمره دید.

وقتی به رنگ پس‌زمینه خنثی فکر می‌کنید، ممکن است سبز اولین رنگی نباشد که به ذهنتان می‌رسد. اما درست مانند فضای باز، که در آن سایه‌های سبز با همه چیز از اقیانوس‌های یاقوت کبود و گل همیشه بهار روشن گرفته تا پوست درختان قهوه‌ای تیره و بادمجانی همراه است. برگ‌های پاییزی، سازگاری قابل توجهی را ارائه می‌دهد. این رنگ‌ها بسیار متنوع هستند و به شما این امکان را می‌دهند تا رنگ‌های پررنگ‌تری را از طریق دکور و لوازم جانبی وارد کنید یا با رنگ‌های سفید کرمی و خنثی، ویژگی‌های آرامش‌بخش خود را بازی کنید.

رنگ اتاق خواب در سال 2022

 

رنگ‌های خنثی

رنگ‌های خنثی  هرگز از مد نمی‌افتند و امسال، وولفل می‌گوید، تناژهای گرم را امتحان کنید. او می‌گوید: «زیبایی یک پالت خنثی در این است که شما می‌توانید حس شخصی خود را از طراحی کشف کنید و می‌توانید انواع مواد، الگوها و پرداخت‌ها را متناسب با سبک خود ادغام کنید. یک رنگ پس زمینه همه کاره همچنین راه را برای رنگ های روشن‌تر برای ایجاد یک نقطه کانونی ایجاد می‌کند. یک بالش پرتابی روشن در بافتی جالب ممکن است توجه را به یک تخت خواب زیبا جلب کند. یک رنگ غیرمنتظره در یک فرش یا آثار هنری ممکن است به فضا کمک کند. احساس صمیمی‌تر و شخصی‌تر کنید.

رنگ اتاق خواب در سال 2022

 

رنگ‌های انعکاسی

بین رنگ‌های روشن پررنگ و رنگ‌های خنثی کلاسیک مجموعه‌ای از رنگ‌های شسته شده وجود دارد. آنها بدون اینکه چشمان شما را شوکه کند، دوزی از رنگ مورد علاقه شما را به فضای شما اضافه می‌کند.

سزا می‌گوید: «برای مصرف‌کنندگانی که به‌دنبال انتخاب‌های رنگی عجیب‌تر و گویاتر هستند، رنگ‌های درخشان می‌توانند به الهام بخشیدن و تقویت حواس کمک کنند. آنها بهترین راه را برای بیدار شدن در صبح ارائه می‌دهند. یاسی با طراوت و سبزی‌های برگ‌دار سبک، بازیگوش هستند. آنها می‌توانند به طرز لذت بخشی در اتاق خواب پیچیده شوند. این رنگ‌ها به سبک‌های آرام، مراقبه و متعادل برخی جذاب هستند. در حالی که فرصتی را برای انتخاب‌های طراحی جسورانه و خلاقانه دیگران ایجاد می‌کنند. ” وولفل رویکرد مشابهی را توصیه می‌کند: “اگر به دنبال آزمایش رنگ‌های رنگ پریده‌تر بازیگوش و نیروبخش هستید، این رنگ‌ها را انتخاب کنید. آنها با جذابیت بی‌دردسر خود فضا را زنده می‌کنند.”

برگرفته از سایت:www.marthastewart.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *