در این مقاله دکوراسیون صورتی و ترکیب زیبای آن با رنگ‌های دیگر را بررسی خواهیم کرد.

 

چه رنگی با دکوراسیون صورتی ست می‌شود؟

از رژگونه ملایم گرفته تا صورتی جیغ، صورتی در هر سایه‌ای ظاهری قدرتمند دارد. صورتی، چه ظریف، چه مهیج، چه جسورانه و تند، در انواع سبک‌های تزئینی کار می‌کند. سایه مشخص خود را انتخاب کنید و با این رنگ‌ها که با صورتی هماهنگ هستند، ترکیبی برنده ایجاد کنید.

در ادامه به برخی ترکیب رنگ‌های جذاب و زیبا با رنگ صورتی می‌پردازیم.

 

1-صورتی تند + نیلی + آبی

صورتی‌های پر زرق و برق را با آبی جوهری ترکیب کنید تا طرح رنگی جسورانه و در عین حال با طراوت داشته باشید. در این اتاق نشیمن پر از نور، بالش‌های صورتی داغ فضای نشیمن را که با مبل نیلی و صندلی‌های طرح‌دار فیروزه‌ای متمایز می‌شود، روشن می‌کنند. تکرار آبی و صورتی در هنر دیوار پشت مبل برای ایجاد یک ظاهر منسجم.

 

2-صورتی ملایم + خاکستری تخته سنگ + طلایی

صورتی می‌تواند مکملی ملایم و زنانه برای عناصر طراحی مردانه باشد. در اینجا، یک صندلی صورتی شکل به تمایز یک فضای روشویی زیبا از بقیه کمد کمک می‌کند، که توسط دیوارهای خاکستری تخته سنگ و کف‌های چوبی بسیار رنگ آمیزی شده است. لایه‌های طلایی روی قاب صندلی، لامپ‌ها و سخت‌افزار ظاهر جذاب را تقویت می‌کنند.

 

3-صورتی گرد و خاکی + آبی جین + سفید کرمی

این اتاق نشیمن بوهو، صورتی و آبی را با انواع منسوجات و آثار هنری با بازیگوشی جفت می‌کند. این پالت از یک قالیچه شنی چند رنگ بیرون کشیده شده است که وقتی روی یک فرش آبی پررنگ قرار می‌گیرد، بیانیه‌ای پر جنب و جوش در زیر پا ایجاد می‌کند. سفید کرمی دیوارها، پنجره‌ها و مبلمان را می‌پوشاند تا آثار هنری رنگارنگ و لوازم جانبی بدرخشند.

 

4-دکوراسیون صورتی پودری + مشکی + متالیک

کم رنگ‌ترین سایه‌های صورتی می‌توانند با کاربرد مناسب به عنوان رنگ‌های خنثی عمل کنند. در این حمام، دیوارهای صورتی پودری رژگونه‌ای گرم ارائه می‌کنند که با دوزهای رنگ مشکی روی آینه‌ها و کف کاشی‌ها جبران می‌شود. ترکیبی از نیکل صیقلی و وسایل برنجی کهنه، درخشندگی را به طرح رنگی ظریف اضافه می‌کند.

دکوراسیون صورتی

5-دکوراسیون صورتی رژگونه + نارنجی + صورتی جیغ

این اتاق خواب با ترکیبی پرجنب و جوش صورتی و نارنجی همراه می‌شود. پرده‌های صورتی مایل به قرمز پس زمینه زیبایی برای مبل نارنجی تشکیل می‌دهند، جایی که بالش‌های صورتی و نارنجی طرح رنگ را به هم گره می‌زند. با الگوها و رنگ‌های برجسته، از جمله فوشیا( صورتی جیغ)، فیروزه‌ای، و قرمز، اتاق دارای رنگ‌آمیزی است.

صورتی رژگونه + نارنجی + صورتی جیغ

6-دکوراسیون صورتی میخک + سبز برگی + سفید

به باغ نگاه کنید تا از رنگ‌های صورتی الهام بگیرید. این منطقه ناهار خوری آماده ترکیبی از سبز سرسبز با صورتی میخکی برای طرح رنگی است که یادآور شکوفه‌های بهاری است. کاغذ دیواری طرح‌دار سبز و هنر دیوار گلدار محیطی پر جنب و جوش برای مبلمان سفید شفاف و بالش‌های صورتی شکل می‌دهد.

صورتی میخک + سبز برگی + سفید

7-دکوراسیون صورتی کم رنگ + قهوه ای + خنثی

یک مبل صورتی کم رنگ، رنگ لطیفی را به این اتاق نشیمن خنثی وارد می‌کند. پارچه زیگزاگ قهوه‌ای روی صندلی و بالش برجسته ظاهر می‌شود تا اثاثیه یا لوازم داخلی صورتی بیش از حد شیرین نشود. دیوارهای عاج و لوازم جانبی سیاه و سفید ظاهر پیچیده را بهبود می‌بخشد.

 

8-آدامس حبابی صورتی + آبی خاکستری + لیمویی

پالت رنگ‌های روشن حال و هوای شادی را به این فضای زندگی می‌بخشد. کاناپه‌های حبابی و صورتی همسان، یک قسمت نشیمن جذاب را با بالش‌های طرح‌دار تشکیل می‌دهند. پرده‌های سبز لیمویی و دیوارهای خاکستری آبی مکمل‌های خنکی را برای متعادل کردن رنگ صورتی فراهم می‌کنند. کف چوبی گرم و سقف سفید رنگ‌های پر جنب و جوش را ثابت نگه می‌دارد.

آبی خاکستری + لیمویی

9-لیموناد صورتی + مرجانی + مشکی

سایه‌های مختلف صورتی را لایه‌بندی کنید تا یک طرح رنگ تک رنگ ایجاد کنید که راحتی و گرما را تراوش می‌کند. در اینجا، دیوارها، ملافه‌ها، بالش‌ها، و فرش چندین تکرار از همان رنگ صورتی گرم را به نمایش می‌گذارند. رنگ مشکی در تزئینات پنجره، تخته سر، و هنر دیوار استفاده می‌شود تا به اتاق لبه مدرنی بدهد که شیرینی پالت را کاهش می‌دهد.

 

10-تمشک + خاکستری ملایم + سفید روشن

سایه تمشکی عمیقی از صورتی در این اتاق خواب غالب است و ثابت می‌کند که رنگ قوی در دوزهای کوچک بسیار تاثیرگذار است. این سایه روی بالش‌های گلدار و مخملی و لوازم جانبی پاتختی خودنمایی می‌کند که در پس‌زمینه‌ای از خاکستری ملایم و سفید خودنمایی می‌کنند. دیوارهای خاکستری گرم، ملافه‌های سفید شفاف، و یک تخته سر سفید، فضایی آرام را حفظ می‌کنند.

تمشک + خاکستری ملایم + سفید روشن

11-فلامینگو صورتی + آبی + خنثی

دکوراسیون صورتی کم رنگ با سایه‌های ملایم دیگر برای ایجاد فضای داخلی دلپذیر و به سبک کلبه، شریک می‌شود. رنگ‌های خنثی از سفید گرم تا بژ شنی دیوارها و مبلمان را می‌پوشانند تا ظاهری آرام داشته باشند. بالش‌های مبل با پارچه‌های صورتی و آبی رنگ و طرحی را به ارمغان می‌آورد.

 

12-سرخابی رز + خاکستری + کرم

پرده‌های سرخابی با طرح خاکستری مایل به بنفش، نسخه‌ای از صورتی را به این اتاق عمدتا خاکستری و کرم می‌آورد. از آنجایی که سرخابی ترکیبی از قرمز و بنفش است، به خوبی با هر دوی این رنگ‌ها ست می‌شود. بالش‌های پرتابی طرح‌دار بنفش روی تخت در کنار یک پتوی پشمی گلگون قرار می‌گیرند، نسخه‌ای با رنگ روشن‌تر از پرده‌ها، که تفاوت رنگی را ارائه می‌دهد. رنگ‌های طوسی ملایم و کرم (برخلاف سفید روشن) و روکش‌های طلایی متالیک باعث می‌شوند، رنگ‌های پررنگ احساس گرمی و جذابیت کنند.

 

13-دکوراسیون صورتی روشن + زرد + سفید

این اتاق خواب که عمدتاً سفید رنگ است، با ترکیبی از پارچه‌های طرح‌دار صورتی جان می‌گیرد. بالش‌ها، پتو و پرده‌های اطراف تخت، ترکیبی از پیچیدگی پالم بیچ و سبک هاوایی را ارائه می‌دهد. پارچه‌ها صورتی روشن و دوستانه را با زرد آفتابی و سبز شاداب ادغام می‌کنند تا احساس جزیره‌ای بی‌درد و تابستانی داشته باشید.

 

14-رز صورتی + سفید + آبی پودری

رنگ دکوراسیون صورتی به این اتاق نشیمن کوچک اما روشن انرژی می‌بخشد. صندلی تعبیه شده در پنجره با یک بالشتک چاپی صورتی و سفید تجهیز شده است و سایه‌های رومی با همان رنگ صورتی تزئین شده است. مبل سفید با روکش لغزنده و دیوارهای آبی رنگی که به سختی وجود دارند به حالت معمولی و دلپذیر اتاق کمک می‌کنند. صندلی مدرن کاسه‌ای حصیری حال و هوای معاصر را معرفی می‌کند، در حالی که یک میز کوکتل فرانسوی با روکش مرمری، ظرافت گلابی صورتی را منعکس می‌کند.

سفید + آبی پودری

15-فوشیا + قهوه ای روشن + رنگ چوب + سفید

در این ناهار خوری، یک جفت صندلی روکش‌دار (و چند راه راه روی پارچه ها) تمام چیزی است که برای ایجاد یک بیانیه با رنگ دکوراسیون صورتی لازم است. صندلی‌های صورتی که در دو انتهای میز قرار گرفته‌اند، دارای الگوی گل‌دار مخملی برش خورده هستند که در پس زمینه شکلات شیری کم رنگ می‌درخشد. مبلمان چوبی، پارکت لمینت و کابینت توکار، همراه با یک فرش بژ، پایه‌ای خنثی ایجاد می‌کند که به برجسته شدن هاله‌های صورتی کمک می‌کند.

قهوه ای روشن + رنگ چوب + سفید

16-دکوراسیون صورتی مرجانی + سبز علفی + سفید تمیز

با توجه به کاشی‌های قدیمی، این صاحب‌خانه‌ها ترجیح دادند به جای جایگزین کردن رنگ‌های صورتی، رنگ‌های صورتی را بازی کنند. یک دستمال صورتی زیبا در سایه مناسب دیوارها را می‌پوشاند، در حالی که سبز به قطعات برجسته مانند صندلی و ملحفه می‌پیوندد. سفید ظاهر تمیز و شفاف حمام را حفظ می‌کند.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله دکوراسیون صورتی برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:www.bhg.com

به این مقاله رای دهید

1 نظر در “دکوراسیون صورتی

  1. امیرعلی گفت:

    ترکیب های جالبی بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *