در این مقاله ایده‌هایی برای دکوراسیون اتاق خواب زیبا توضیح می‌دهیم. اتاق‌های زیبایی شناسی پر از رنگ‌های چشمگیر و توپ‌های دیسکو هستند. دیوارهای آنها با چاپ‌های بدون قاب پوشیده شده است.

البته رمزگشایی سبک یک چیز است و الهام گرفتن از آن چیز دیگری است. بنابراین، ما 20 اتاق زیبا را جمع‌آوری کرده‌ایم.

 

ایده‌های دکوراسیون اتاق خواب زیبا

1.دیوارهای خود را با رنگی زیبا رنگ آمیزی کنید

سریعترین راه برای به روز رسانی فضای شما این است که دیوارهای خود را با رنگ جدید رنگ آمیزی کنید.

کیتلین اسپرینگ، کارشناس طراحی داخلی و صاحب یین و یانگ وینتیج، می‌گوید: «بیشتر صاحبخانه‌ها به شما اجازه می‌دهند تا زمانی که از خانه بیرون می‌روید، نقاشی کنید.» بنابراین، صحنه را با یک سایه زیبا، مانند زرد کم رنگ، صورتی ملایم، یا آبی روشن تنظیم کنید.

دکوراسیون اتاق خواب زیبا

 

2-در دکوراسیون اتاق خواب روی اشیایی که دوست دارید تمرکز کنید

یکی از چیزهایی که اتاق‌های زیبا را بسیار دوست‌داشتنی می‌کند این است که آنها با چیزهای لذت‌بخش پر شده‌اند. بنابراین به جای اینکه یک رویکرد یکسان برای دکوراسیون داشته باشید، روی امتیاز دادن به مواردی که دوست دارید تمرکز کنید.

دکوراسیون اتاق خواب زیبا

 

3-فضای خود را با تاک‌های مصنوعی پر کنید

اتاق خوابی که با چاپ‌های نواری و تاک‌های مصنوعی آویزان تزئین شده است.

اگر می‌خواهید اتاقتان شبیه یک افسانه باشد، تاک‌های مصنوعی را در هر کجا که می‌توانید آویزان کنید. این عناصر رمانتیک جزء اصلی بسیاری از اتاق های زیبا است.

 

4-از لامپ‌هایی شبیه غروب افتاب استفاده کنید

لامپ‌های غروب آفتاب هر اتاقی را زیباتر جلوه می دهند. بنابراین جای تعجب نیست که آنها به طرز باورنکردنی مد روز شده‌اند. هر لامپ یک تابش نور خورشید را به دیوار شما می‌تاباند و حلقه‌هایی از نارنجی، زرد، صورتی یا آبی را روی طرح دکوراسیون شما می‌اندازد.

 

5-در دکوراسیون اتاق خواب یادگاری‌ها را به هنر تبدیل کنید

دکور زیبایی شناسی برای اینکه انتخاب‌های مقرون به صرفه‌ای خوب به نظر برسد عالی است. بنابراین اگر دیوارهای شما به کمی هنر نیاز دارند، از نقاشی‌های گران قیمت بگذرید. در عوض یادگاری‌های مورد علاقه خود را به یک چیدمان هنری تبدیل کنید.

 

6-اجازه دهید گیاهان شما طولانی رشد کنند

انگورهای مصنوعی ممکن است انتخاب محبوبی برای اتاق‌های زیبایی باشند. اما می‌توانید با گیاهان زنده ظاهری مشابه داشته باشید. چگونه؟ یک گیاه دنباله‌دار مانند پوتوس، رشته‌ای از مروارید یا حتی یک گیاه عنکبوت را بگذارید به طور باورنکردنی رشد کند. سپس، طول آن را با نمایش آن در یک قفسه بلند یا کابینت بلند نشان دهید.

دکوراسیون اتاق خواب زیبا

 

7-یک توپ دیسکو را در جایی که کمتر انتظارش را دارید آویزان کنید

توپ‌های دیسکو به یکی از محبوب‌ترین طرفداران تبدیل شده‌اند، و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست. عناصر یکپارچه سازی با سیستم عامل به خودی خود عالی به نظر می‌رسند، و هنگام نمایش انعکاس در یک اتاق حتی بهتر به نظر می‌رسند. بنابراین توپ دیسکوی خود را بگیرید و آن را در جایی شگفت‌انگیز نشان دهید مانند بالای پشته‌ای از کتاب‌ها یا از روی یک چراغ طبقه.

 

8-لامپ‌های مختلف را مخلوط و مطابقت دهید

نورپردازی لایه‌ای به هر فضایی افزوده می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که محیط خود را در لحظه تغییر دهید.

از چراغ‌های رومیزی سرگرم‌کننده و چراغ‌های زمینی استفاده کنید. به یاد داشته باشید که می‌توانید با اضافه کردن لامپ‌های غروب آفتاب، لامپ‌های گدازه‌ای و لامپ‌های نمکی به چیزها جان بخشید.

لامپ‌های مختلف را مخلوط و مطابقت دهید

 

9-در دکوراسیون اتاق خواب چاپ‌های خود را بدون قاب بگذارید

قاب‌ها ممکن است راهی کلاسیک برای نمایش هنر باشند. اما در یک اتاق زیبایی، می‌توانید چاپ‌های مورد علاقه خود را مستقیماً روی دیوار خود نصب کنید. این ممکن است یک انتخاب مقرون به صرفه باشد. اما همچنین یک انتخاب فوق العاده قابل توجه است: به جای اینکه اتاق خود را مانند یک فضای گالری رسمی احساس کنید، می توانید دیوارهای خود را به بوم نقاشی برای کلاژهای سفارشی تبدیل کنید.

 

10-تخت خود را به گوشه‌ای فشار دهید

هیچ چیدمان یکسانی برای اتاق خواب زیبایی وجود ندارد. اما یک گزینه به خصوص محبوب وجود دارد تخت را به گوشه اتاق هل دهید. با قرار دادن تخت خود در مقابل دو دیوار و پوشاندن آن دیوارها با تاک‌های مصنوعی، طرح‌های زیبا و سایر دکورها می‌توانید فضای خود را دنج کنید. در عین حال به آن احساس تزئین کامل بدهید.

 

11-روی قطعات انعکاسی سرمایه گذاری کنید

اسپرینگ می‌گوید: «من عاشق اضافه کردن توپ‌های دیسکو و منشورهای کریستالی برای بازی با نور هستم. آنها غروب خورشید را بسیار زیبا می‌کنند.

روی قطعات انعکاسی سرمایه گذاری کنید

12-دیوار گالری خود را بیشتر از هنر بسازید

بیشتر دیوارهای گالری از عکس، نقاشی و چاپ تشکیل شده است. اما مال شما می‌تواند موارد دیگری را که دوست دارید نیز داشته باشد. به جای اینکه دیوارهای خود را در تصاویر بپوشانید، آنها را با سوابق مورد علاقه خود بپوشانید. یا چند قفسه مناسب برای نمایش لوازم جانبی، دکوراسیون و موارد دیگر نصب کنید.

 

13-دیوارهای خود را با نوارهای LED کوتاه کنید

نوارهای LED یک انتخاب محبوب برای نورپردازی زیر کابینت و سایر فضاهای بسته هستند. اما آنها همچنین می‌توانند راهی عالی برای جمع کردن اتاق زیبایی شما باشند. با پوشاندن گوشه‌های خود با نوارهای LED، می‌توانید فضای خود را روشن‌تر کنید. در نتیجه به آن احساس انسجام بیشتری بدهید.

 

14-از چراغ‌های رشته‌ای در راه‌های شگفت انگیز استفاده کنید

چراغ‌های رشته‌ای مقرون‌به‌صرفه، نصب آسان و کاملاً لذت‌بخش، روشی محبوب برای آراستن فضا هستند. گزینه‌های نور رشته شما فراتر از سقف شما گسترش می‌یابد. به‌جای اینکه چراغ‌های رشته‌ای را روی تختتان بپوشانید، از آن‌ها برای برجسته کردن موارد سرگرم‌کننده‌ای که فضای شما را واقعاً خاص می‌کنند، استفاده کنید.

از چراغ‌های رشته‌ای در راه‌های شگفت انگیز استفاده کنید

15-از گوشه‌های خود نهایت استفاده را ببرید

دیوار گالری شما مجبور نیست روی یک دیوار زندگی کند. شما  می‌توانید دو دیوار مختلف را به روشی کاملاً چشم نواز تزئین کنید.

 

16-انگورهای خوشه‌ای در ورودی شما

هنگام تزیین خانه، حتماً نقاط کانونی خود را بپوشانید. مانند ورودی خانه یا دیوار درست بالای تخت. اینها نقاطی هستند که وقتی وارد فضای خود می‌شوید چشمان شما بلافاصله به آنها می‌پرند. بنابراین آنها کاندیدای مناسبی برای عناصر زیبایی‌شناختی هستند. مانند دسته‌هایی از تاک‌های زیبا.

 

17-به چند رنگ دلخواه متعهد شوید

اتاق‌های زیبایی‌شناختی می‌توانند بسیار ماکسیمالیستی شوند. اما مطمئناً نباید اینطور باشند. با چسبیدن به چند رنگ اصلی، می‌توانید دیوار خود را متنوع کنید. در عین حال طرح دکوراسیون خود را تمیز نگه دارید.

به چند رنگ دلخواه متعهد شوید

 

18-قفسه‌هایی را برای نمایش دوست داشتنی‌ترین یافته‌های خود انتخاب کنید

اگر تصمیم گرفته‌اید فضای خود را با اشیاء تزئینی لذت بخش پر کنید، به مکانی برای نشان دادن یافته‌های خود نیاز دارید. مطمئناً، تقریباً هر قفسه‌ای کار را انجام می‌دهد. اما چرا طرح دکور خود را با یک مجموعه زیبا بهبود ندهید؟

 

19-به دیوار گالری خود یک تم بدهید

چیدن یک دیوار گالری می‌تواند کار بزرگی باشد. بنابراین اگر احساس خستگی می‌کنید، با انتخاب یک موضوع و رعایت آن، کارها را ساده کنید. اگر عاشق گیاه شناسی هستید، دیوار گالری خود را به این موضوع اختصاص دهید. حتی می‌توانید برخی از قطعات مجسمه‌سازی مانند برچسب‌های پروانه‌ای سه‌بعدی یا تاک‌های مصنوعی را به‌طور متفکرانه وارد کنید.

به دیوار گالری خود یک تم بدهید

20-امتیاز نئون زیبا

عناصر یکپارچه سازی با سیستم عامل مانند تابلوهای نئون در دکوراسیون زیبایی شناسی بسیار مناسب هستند. بنابراین گزینه‌ای را انتخاب کنید که اتاق شما را پر از رنگ کند. سپس، آن را با یک توپ دیسکو به همان اندازه یکپارچه سازی با سیستم عامل یا چند شمع مخروطی کلاسیک جفت کنید.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله دکوراسیون اتاق خواب برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت: www.mydomaine.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *