در این مقاله در مورد جدیدترین مدل مبل اتاق خواب توضیح خواهیم داد. پناهگاه امن شخصی هر کسی در خانه حتماً اتاق خواب او خواهد بود. زمانی که به فکر عوض کردن دکوراسیون اتاق خواب خود می‌افتید، ضروری است که هم عملکرد و هم زیبایی آن را در نظر داشته باشید. هنگام خرید لوازم برای اتاق خواب خود، باید مطمئن شوید که کفپوش، رنگ دیوار اتاق خواب، نور و لوازم جانبی به خوبی با آن ترکیب می‌شود. گنجاندن پالت‌های رنگی مکمل و اثاثیه در اتاق خواب، محیطی آرام و زیبا را برای شما ایجاد می‌کند. در عین حال سبک خلاقانه شما را به نمایش می‌گذارد.

 

20 مدل مبل اتاق خواب

1-اتاق خواب فوق‌العاده مدرن

این اتاق خواب فوق‌العاده شیک و براق به رنگ سفید است. یک تخت خواب سفید و دیدنی با یک فرش بزرگ و میز کنار تخت همسان، پایه و اساس این مفهوم خلاقانه را گذاشته است. یک آینه بزرگ که بالای یک کابینت کشوی همسان آویزان شده است، توهم فضای بسیار بزرگ را ایجاد می‌کند و نور را منعکس می‌کند و فضا را سبک و مطبوع می‌کند. یک میز بیضی شطرنجی منحصر به فرد یک مرکز خیره کننده ایجاد می‌کند. در حالی که یک فرش مخملی تیره تضادی را به اتاق اضافه می‌کند.

1-اتاق خواب فوق‌العاده مدرن

 

2-طراحی مبلمان اتاق خواب دخترانه

این اتاق خواب صورتی به وضوح برای یک دختر کوچک زیبا یا نوجوانی است که عاشق رنگ صورتی است. صورتی رنگ جهانی برای دوستی و گرما است. با این حال، طراح کاملاً یک دست از رنگ صورتی استفاده نکرده است. آن را با رنگ سفید ترکیب و تطبیق داده است تا زیباتر شود. تخت کوچک بامزه با یک فرش صورتی و کوسن‌های صورتی روشن و همینطور فرش صورتی شکل زیر آن، ترکیب بسیار زیبایی را یه وجود اورده است. کابینت کنار پنجره و کاغذ دیواری به رنگ صورتی تند، توجه را به خود جلب می‌کنند. در حالی که میز کامپیوتر و کابینت کنار تخت برای حفظ تعادل رنگ در اتاق سفید نگه داشته می‌شوند.

جدیدترین مدل مبل اتاق خواب

 

3-مبلمان اتاق خواب با فضای کوچک

این یک اتاق خواب مستر مینیمالیستی با مبلمان خاکستری رنگ تیره است. روکش تخت با فرش‌ها و کوسن‌های رنگی متضاد پوشانده شده است تا ظاهری سبک ایجاد کند. رنگ دیوار آبی کم رنگ و پرده های آبی یخی منطبق با تختخواب خاکستری متضاد، حس آرامش را ایجاد می‌کند. چراغ‌های کنار تخت زرد رنگ و زیرپایی شیک رنگی به پس‌زمینه می‌افزایند و تصویری عالی برای آرامش ایجاد می‌کنند.

جدیدترین مدل مبل اتاق خواب

 

4-طراحی اتاق خواب کلاسیک

طرح‌های اتاق خواب اواسط قرن، ترکیبی از سنتی و مدرن است. تخت خواب خیره کننده در رنگ‌های کرم با روکش مخملی، رنگی سلطنتی به دکور می‌بخشد. میز کنار تخت، کمد، کابینت نگه‌داری و میز قهوه‌خوری همگی در یک سایه کرم ساخته شده‌اند تا استایل را تقویت کنند. لوستر زیبا و چراغ‌های مجلل کنار تخت همگی به شما انگیزه می‌دهند که در رختخواب بیفتید و با آرامش از خواب خارج شوید.

طراحی کلاسیک

 

5-طراحی اتاق خواب دنج

این اتاق خواب مستر معاصر همه چیز در مورد سبک‌های متضاد و سادگی است. این زیبایی شناسی بدون عارضه که در رنگ‌های زیبای مختلف آبی و بنفش انجام شد. این کار مطمئناً شما را وادار می‌کند صبح ها با انرژی دوباره از رختخواب بپرید. پنجره‌های کف تا سقف جریان نور طبیعی را به داخل می‌دهند و توهم فضای بزرگ‌تری را ایجاد می‌کنند. قاب‌های آبی سرمه‌ای با رنگ پایه سفید خنثی در مبلمان، ظاهر شیکی را ایجاد می‌کنند. در حالی که فرش قهوه‌ای مایل به قرمز روی زمین، فضا را دنج و پیله می‌کند.

5-طراحی اتاق خواب دنج

 

6-طراحی اتاق خواب بژ

این اتاق خواب زیبا با سایه روشن بژ با توجه به جزئیات کوچک مثل آینه آویزان شده در بالای کابینت ساخته شده است. ملحفه‌های دو رنگ یک مجموعه هیجان انگیز ایجاد می‌کنند و به پس زمینه زیبایی می‌بخشند. پرده‌ها و مبلمان کنار تخت همگی در یک سایه بژ با تکه‌های نمایشی متضاد هستند که زیبایی‌شناسی کلی مکان را بهبود می‌بخشد.

5-طراحی اتاق خواب دنج

 

7-طراحی اتاق خواب رنگی

این اتاق خواب متنوع نمونه‌ای کلاسیک از این است که چگونه نورپردازی طراحان و مبلمان رنگی براق می‌توانند سبک را تا حد زیادی نشان دهند. در اینجا، پایه رنگ در تن‌های متوسط نگه داشته شده است. صندلی تک زرد و کوسن‌ها کمی نور خورشید و گرما را به اتاق اضافه می‌کنند. چراغ کنار تخت، چراغ آویز روی تخت و کابینت ذخیره‌سازی ایده‌های طراحی غیرمعمولی هستند که مطمنئا شما را جذب می‌کند.

7-طراحی اتاق خواب رنگی

 

8-طرح مینیمال

یک اتاق خواب مدرن را می‌توانید به سبک مینیمال طراحی کنید. بالای تخت و کمدهای نگهداری با همان رنگ قهوه‌ای شکلاتی تیره ساخته شده است. این کار به دکوراسیون اتاق عمق می‌بخشد. یکنواختی طرح رنگ را با یک کاغذ دیواری متضاد سبز روشن، که به اتاق بافت می‌بخشد و یک وجه زیبا را به پناهگاه شخصی شما می‌آورد.

8-اتاق خواب مینیمال

 

9-طرح مدرن ایتالیایی

این اتاق خواب ایتالیایی کاملاً مدرن است و رنگ خاکستری در چند تناژ مختلف، سبک مدرنیته اتاق خواب را تقویت می‌کند. آینه روی کابینت نور را منعکس می‌کند و فضا را باز می‌کند. چراغ جلوی شیک نوری به اتاق خواب آرام می‌بخشد.

9-اتاق خواب مدرن ایتالیایی

 

10-طرح قهوه‌ای کرم

این اتاق خواب خیره کننده در رنگ‌های مختلف قهوه‌ای طراحی شده است. این کار فضا را گرم و فریبنده نگه دارد. روکش تخت و آثار هنری روی دیوارها با رنگ کرم رنگی تزیین شده‌اند که حس تجملاتی را به فضا می‌بخشد. فرش قهوه‌ای شکلاتی، بالش‌ها و زیرپایی چرم قهوه‌ای غنی با ایجاد گرما عمقی به اتاق خواب می‌افزایند. پرده‌ها با تزیینات گل‌های روی دیوار مطابقت دارند و احساس راحتی در اتاق خواب ایجاد می‌کنند.

10-اتاق خواب قهوه‌ای کرم

 

11-اتاق خواب پی وی سی

این اتاق خواب با الهام از مینیمالیستی از PVC ساخته شده است. آن بسیار براق و شیک به نظر می‌رسد. کل اتاق خواب با رنگ خاکستری، تک رنگ ساخته شده است. تلویزیون تعبیه شده روی دیوار با مبل، گوشه‌ای دنج برای تماشای فیلم ایجاد می‌کند. روکش تخت در سایه‌ای پر جنب و جوش یا سبز دریایی است و بالش‌های کرم نرم کل اتاق را بالا می‌برند. آثار هنری قرمز مدرن در پس‌زمینه کرم بالای سر تخته، حسی از باز بودن را ایجاد می‌کند و با نور بازی می‌کند تا یک وجه جذاب و آرام ایجاد کند.

11-اتاق خواب پی وی سی

 

12-طراحی Deco Paint

این طراحی ساده اتاق خواب اصلی دکو با رنگ قرمز عمیق پس زمینه برجسته می‌شود. پنجره بزرگ حس مطبوع بودن را القا می‌کند و نور را برای باز کردن فضا به داخل می دهد. دایره کرم روی دیوار، به انتزاعی بودن اتاق می‌افزاید. تخت کوچک کاربردی در سایه‌های کرم، میز کنار تخت و صندلی، وجه کاملی به اتاق می‌بخشد. این فرش با چراغ خواب التقاطی مطابقت دارد و زیبایی اتاق اضافه می‌کند.

طراحی Deco Paint

 

13-اتاق خواب آینده نگر

تخت منحصر به فرد لنگر بصری در این اتاق خواب آینده نگر است و ضریب مد اتاق را چندین درجه تقویت می‌کند. کل اتاق خواب با سایه‌های متضاد قهوه‌ای شکلاتی و آبی ساخته شده است. آنها کاملاً مکمل یکدیگر هستند. کاغذ دیواری سفید و ست مبل، وجه جذابی را به وجود می‌آورد. طراحی متنوع پایه تلویزیون و قفسه‌های دیواری، سبک اتاق را دوچندان می‌کند. لامپ‌های سقفی منحصر بفرد و چراغ‌های سقفی فرو رفته، نورپردازی خاصی را در اتاق ایجاد می‌کنند.

13-اتاق خواب آینده نگر

 

14-اتاق خواب پاستلی

با ترکیب و تطبیق رنگ‌های پاستلی، ظاهری خیره کننده در اتاق خواب خود ایجاد کنید تا فضایی بشاش و پر انرژی ایجاد کنید. در اینجا تخت، میز کنار تخت و کمد یک پایه سفید خنثی ایجاد می‌کند که بازی رنگارنگ منحصر به فرد بر روی آن قرار می‌گیرد تا یک پناهگاه شخصی واقعا منحصر به فرد برای شما بسازد. آثار هنری رنگارنگ روی دیوارها و گل‌های اسطوخودوس به اتاق طراوت می‌بخشد و در عین حال مطابق با موضوع است.

14-اتاق خواب پاستلی

 

15-اتاق خواب ایتالیایی معاصر

این اتاق خواب مدرن ایتالیایی دارای مبلمان و اثاثیه فوق العاده شیک در یک پالت خاکستری تک رنگ است. کمد ذخیره سازی بزرگ با تودوزی تخت و کاغذ دیواری مطابقت دارد تا توهم عرض ایجاد کند. آثار هنری مدرن و میز قهوه ترکیبی متنوع از طراوت را به پس زمینه اضافه می‌کنند. با این حال، ویژگی منحصر به فرد اتاق، لامپ آویز بزرگ است که یک بازی سلیقه‌ای از نور ایجاد می‌کند و فضا را روشن می‌کند. فرش با طرح راه راه، جلوه ای با وقار به اتاق می‌بخشد.

15-اتاق خواب ایتالیایی معاصر

 

16-مدرن معاصر

مشکی رنگ شیک و شورشی و جذابی است. با این مبلمان مشکی مجلل که کل فضا را به فضایی درخشان تبدیل می‌کند، در اتاق خواب اصلی خود یک حالت مد ایجاد کنید. کمد و تخته سر دارای تم یکسانی از راه راه‌های افقی هستند. لوستر مشکی خیره کننده و چراغ روی کمد، جذابیت ظاهری اتاق را افزایش می‌دهد.

16-مدرن معاصر

 

17-طرح سوئدی

این طراحی ساده اتاق خواب دارای ته رنگ خنثی با بازی رنگ‌های روشن است. تخت در سایه‌های مختلف کرم، آبی کم رنگ و طلایی پوشانده شده است. آن به شکلی فریبنده زیبا به نظر می‌رسد. میزهای کنار تخت و کابینت‌ها با سایه ی کرم تخت هماهنگ هستند و حس ظرافت را به اتاق می‌بخشند. فرش سفید مخملی اتاق را درخشان می‌کند و سبکی فوق‌العاده مدرن دارد.

17-طرح سوئدی

 

18-مدل ترکی

در این اتاق خواب، تخت با تودوزی مجلل در سایه بژ با ترکیبی از بالش‌های رنگارنگ پوشانده شده است که به میزان لذت بخشی می‌افزاید. کابینت و میز کنار تخت با طرحی جذاب تزیین شده‌اند که با تخت خواب خیره کننده همخوانی دارد. لوسترهای مجلل در دو طرف تخت و آینه عظیم در پس زمینه حس تجمل، اعتماد به نفس را ایجاد می‌کند و سبکی شیک را به تصویر می‌کشد.

18-مدل ترکی

 

19-سیاه سفید

این اتاق خواب معاصر در سایه‌های کلاسیک سیاه و سفید طراحی شد. مبلمان همه در سایه روشنی از سفید مایل به کرم هستند و توهمی از باز بودن و هوا را در فضای کوچک موجود ایجاد می‌کنند. فرش مشکی برجسته گلدار و فرش مشکی مصنوعی واقعاً چشم را با طراوت می‌بخشد و به زرق و برق اتاق می‌افزاید. نقاشی سیاه و سفید خیره کننده در پس زمینه سفید و گیاه سبز در پنجره، سبک اتاق خواب را کاملا تکمیل می‌کند.

19-سیاه سفید

 

20-اتاق خواب Zen

این اتاق خواب فوق العاده شیک فضایی ذن دارد که توسط مبلمان فوق مدرن و شیک آن ایجاد می‌شود. تخت خواب منحصر به فرد با طراحی کمد مطابقت دارد که دارای یک آینه بزرگ برای بازتاب نور و ایجاد حس باز بودن به فضا است. الگوی مسی روی کابینت و تخت نیز در میز کنار تخت و چراغ های آویز خودنمایی می‌کند و بازی رنگی غیرعادی را در فضا ایجاد می‌کند. پس زمینه خاکستری خنثی تضمین می‌کند که مبلمان خیره کننده برجسته شود.

Zen

شرکت راشین امیدوار است خواندن این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:stylesatlife.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *