در این مقاله 7 نکته در مورد جایگاه تلویزیون در دکوراسیون را توضیح می‌دهیم. برای بسیاری از ما پنهان کردن، دشوار است. بنابراین تلاش کنید آن را به بهترین حالتی که امکان دارد در دکوراسیون خود در نظر بگیرید. بیایید با آن روبرو شویم: در دنیای واقعی، تزئینات مستلزم پرداختن به تلویزیون است.  حتی می‌توان گفت که برای بسیاری از مردم تلویزیون یک نقطه کانونی است. اما یافتن مکانی برای قرار دادن تلویزیون بدون به خطر انداختن چیدمان مبلمان و دکوراسیون شما می‌تواند یک چالش باشد. در اینجا چند نکته برای تزیین با تلویزیون بدون به خطر انداختن یکپارچگی دکوراسیون شما آورده شده است.

 

7 نکته در مورد جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

یک منبع برق پیدا کنید

نزدیک ترین منبع برق را به جایی که می‌خواهید تلویزیون خود را قرار دهید، پیدا کنید. مطمئن شوید که منبع تغذیه کافی برای رسیدگی به هر وسیله اضافی مانند پخش کننده‌های بلوری و سیستم‌های صوتی وجود دارد. همچنین محل قرارگیری پنجره‌ها و میزان تابش نور صفحه را در نظر بگیرید.

جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

فاصله گذاری به عنوان یکی از نکات جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

اول از همه، همیشه بهتر است تلویزیون را در سطح چشم قرار دهید. این بهترین کار برای این است که وقتی نشسته‌اید، با نگاه کردن به بالا یا پایین برای دیدن صفحه، به گردن یا چشمان خود فشار نیاورید. معمولاً فاصله حدود 4  سانتی‌متری از زمین خوب است. پس از آن عرض مورب صفحه تلویزیون را در عدد سه ضرب می‌کنیم تا فاصله دید  مناسب به دست بیاید. (همیشه نمی‌توانید این کار را انجام دهید، اما مکان خوبی برای شروع است.)

 

یک نقطه کانونی را انتخاب کنید

اگر تلویزیون شما نقطه کانونی شماست، آن را در مرکز قسمت نشیمن گاه قرار دهید. اگر نقطه کانونی دیگری مانند یک شومینه یا یک پنجره زیبا دارید، به فکر قرار دادن آن بر روی دیوار مجاور نقطه کانونی باشید. با این کار همچنان می‌توان به راحتی آن را مشاهده کرد.

 

پنهانش کن

اگر نمی‌خواهید تلویزیون شما یک نقطه کانونی باشد، یا می‌خواهید بتوانید آن را در یک لحظه پنهان کنید، آن را در کابینت یا کابینت با درهایی قرار دهید که می‌توانند بسته شوند. اطمینان حاصل کنید که سوراخ‌هایی در پشت وجود دارد (یا خودتان تعدادی را سوراخ کنید) تا همه سیم‌ها از آن عبور کنند. همچنین، اگر بچه‌هایی دارید که از آن استفاده می‌کنند، مطمئن شوید که کابینت به راحتی باز و بسته می‌شود.

 

آن را ادغام کنید

تلویزیون خود را با قرار دادن آن بر روی واحدی مانند قفسه کتاب و احاطه کردن آن با کتاب، اشیا و عکس، در دکوراسیون خود بگنجانید. برای ادغام آن، حتی بیشتر، آن را با یک دیوار گالری عکاسی یا هنری در قاب‌های سیاه احاطه کنید.

جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

آن را برگردانید

اگر می‌خواهید تلویزیون کوچکی در فضایی مانند آشپزخانه داشته باشید، تلویزیونی بخرید که بتوان آن را زیر کمدها نصب کرد و در صورت نیاز آن را بالا یا پایین کرد. اینها همچنین می‌توانند در دفاتر خانگی یا دفاتر کار کنند.

 

منتل، آره یا نه؟

اکثر دکوراتورها می‌گویند هرگز نباید تلویزیون خود را روی یا بالای منتل قرار دهید. نه تنها خیلی بالاست، بلکه یک صفحه بزرگ سیاه و سفید را در وسط بهترین نقطه کانونی اتاق قرار می‌دهید. گفتنی است، این یک روند در حال حاضر است، و افراد زیادی وجود دارند که به نظر می‌رسد آن را دوست دارند. اگر تصمیم دارید تلویزیون خود را بالای مانتل قرار دهید، به جای اینکه مستقیماً روی شومینه قرار دهید، یک صفحه تخت بگیرید و آن را به دیوار نصب کنید.

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله جایگاه تلویزیون در دکوراسیون برای شما مفید بوده باشد.

برگرفته از سایت:www.thespruce.com

به این مقاله رای دهید

1 نظر در “جایگاه تلویزیون در دکوراسیون

  1. رامین گفت:

    چه خوب بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *