سوالی که ذهن بسیاری از مشتریان را ممکن است مشغول کند، این است که تاریخ انقضای کاغذ دیواری تا کی می‌باشد؟ امروزه بازار استفاده از کاغذ دیواری بسیار داغ است. اکثر مردم در فکر ایجاد تغییر در فضای داخلی منزلشان هستند. اولین انتخاب آنها ایجاد تغییر در دیوارهاست. با ورود کاغذ دیواری‌ها به بازار و تنوع بالایی که در طرح و رنگ آن‌ها وجود دارد، دست مردم در انتخاب کاملا باز است. می‌توان با توجه به هر سلیقه و نظری، بهترین کاغذ دیواری را انتخاب کرد.

تاریخ انقضای کاغذ دیواری

کاغذ دیواری به طرز باور نکردنی عمر طولانی دارد. هر چند بستگی به این هم دارد که درست نصب شده باشد. مثلا اگر به منازل قرن 19 نگاه کنیم، شما می‌توانید کاغذ دیواری اصلی که هنوز به صورت خیلی محکم روی دیوار باقی مانده است را ببینید.

اگرچه در قرون وسطی کاغذ دیواری نیاز بیشتری به حفظ و نگهداری داشت. ولی امروزه در حقیقت اگر اطمینان حاصل کنید که کاغذ دیواری درست  به نصب رسید ، کاغذ دیواری شما حداقل 15 سال می‌ماند ولی خوب نه بیشتر از آن.

یک موضوع دیگری هم هست، طول عمر کاغذ دیواری به خودتان بستگی دارد. یعنی وقتی خسته شدید می‌توانید ان را به سرعت عوض کنید.

کاغذدیواری

چسب کاغذ دیواری

یک سری کاغذ دیواری‌ها مدت طولانی باقی می‌مانند. این بستگی به چسبی دارد که به صورت محکم به سطح دیوار میزنید. دیوار باید کاملا تمیز شود و مسطح  باشد.

بعضی از مدل‌های کاغذ دیواری ممکن است به نگهداری بیشتری نیاز داشته باشند تا خوب باقی بمانند. مثلا کاغذ دیواری وینیل نیاز بیشتری به مراقبت و نگهداری دارد.

اما چیزی که هست یک قاعده کلی وجود دارد و برای همه چسب دیوارها یکسان است. قابلیت ماندگاری آن‌ها برای دهه‌ها نیز یکسان است.

علی‌رغم چسبندگی بالایی که دارند، کاغذ دیواری‌های امروزی خیلی هم به سرعت و راحتی از روی دیوار برداشته می‌شوند.

شرکت راشین با دارا بودن بهترین نوع چسب کاغذ دیواری و تیم متخصص نصب، کاغذ دیواری‌ها را به نحوی نصب می‌کند که برای مدت طولانی بر روی دیوار شما باقی بمانند.

برگرفته از سایت:www.wallpaperboulevard.com

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *