بهترین کاشی برای آشپزخانه

به دنبال خرید بهترین کاشی آشپزخانه هستید؟ ما توصیه های عملی زیادی داریم تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین کاشی های آشپزخانه بسیار مهم است، چه در حال طراحی یک آشپزخانه جدید باشید، چه به روز رسانی و نوسازی و بازسازی. کاشی ها روی دیوار، از نواحی کار، از جمله پشت اجاق گاز و پشتی، محافظت می‌کنند، و به عنوان کف‌پوش آشپزخانه، نیز استفاده میشود و تمیز کردن آن آسان و از لحاظ ظاهری زیبا هستند. در زیر تمام گزینه ها را بررسی می کنیم تا بتوانید بهترین کاشی  آشپزخانه را برای فضای خود انتخاب کنید.

نحوه انتخاب مواد کاشی آشپزخانه

انتخاب بسیار زیادی از کاشی های مناسب برای دیوارها و کف آشپزخانه وجود دارد. کاشی های دست ساز مقرون به صرفه ترین گزینه و ساده ترین گزینه برای مراقبت و نگهداری هستند. طرح‌ها و رنگ‌های مختلف، ساده یا طرح‌دار، و طیف وسیعی از پرداخت‌ها به این معنی است که می‌توانید طرحی را که دوست دارید ایجاد کنید. سنگ طبیعی انتخاب گران تری است، اما زیبایی دارد. کاشی های سنگی (به مقاله ما در مورد انتخاب کفپوش سنگی مراجعه کنید) نسبت به ساخت دست بشر نیازمندی های مراقبتی سخت تری هستند، اما اگر قوانین نگهداری و مراقبت سنگ  را رعایت کنید ، می توانید ظاهر سنگ را زیبا نگه دارید.

کاشی اشپزخانه

کاشی های آشپزخانه با سنگ طبیعی

سنگ مرمر، سنگ آهک، تراورتن و تخته سنگ را برای دیوارها و کف آشپزخانه بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که سنگ طبیعی باید برای محافظت از آن مهر و موم شود و باید با محصولات طراحی شده برای سنگ تمیز شود. پرداخت‌های کاشی‌های سنگی طبیعی شامل درخشش کاشی صیقلی، صاف‌کاری معاصر، و ظاهر قدیمی است.

سنگ مرمر معمولاً به رنگ های خاکستری و سفید می آید، اما سایه های تیره و رنگی قابل توجهی نیز وجود دارد. سنگ مرمر صیقلی را روی کف آشپزخانه نصب نکنید ، زیرا می تواند باعث خطر لغزش شود.

سنگ آهک به طور گسترده ای در دسترس است. رنگ های بژ، خاکستری، کرم و تیره به این معنی است که می توان از آن برای ایجاد مجموعه ای از ظاهرهای مختلف استفاده کرد.

تراورتن به طور کلی در رنگ های بژ و خاکستری موجود است، اگرچه رنگ های گرم تری نیز وجود دارد. روی سطح دارای حفره های طبیعی است که در بیشتر پرداخت ها یا زمانی که کاشی ها دوغاب می شوند پر می شوند.

تخته سنگ یک سطح بافتی ایجاد می کند که می تواند چسبندگی را در سطح کف تقویت کند .

کاشی و سرامیک می تواند یک انتخاب بسیار مقرون به صرفه برای آشپزخانه باشد. آنها برای دیوارها ایده آل هستند، اما برخی برای کف مناسب نیستند. زمان خرید به این موضوع توجه کنید ، زیرا کاشی هایی که فقط برای دیوارها ساخته شده اند در برابر فرسودگی اتاق شلوغ مانند آشپزخانه مقاومت نمی کنند. کاشی های سرامیکی نیازی به آب بندی ندارند و تمیز نگه داشتن آنها ساده است.

کاشی های چینی در دمای بالاتری نسبت به سرامیک پخته می شوند و چگالی بالایی دارند و همین امر باعث می شود تا بسیار سخت پوشیده شوند. اغلب به همین دلیل برای کف پوش ها انتخاب می شوند، می توانند روی دیوار نیز استفاده شوند.

کاشی‌های شیشه‌ای اغلب به عنوان موزاییک‌ها ظاهر می‌شوند، اما در سایر قالب‌های کاشی دیوار نیز موجود هستند. آنها درخشش بیشتری به آشپزخانه می بخشند . موزاییک های شیشه ای رنگارنگ در میان گزینه ها می توانند نقطه کانونی خیره کننده ای را ایجاد کنند.

کاشی های براق بازتابنده هستند، بنابراین اگر می خواهید آشپزخانه را درخشان کنید، یک روکش براق برای کاشی های دیوار انتخاب کنید. اگر در حال طراحی یک آشپزخانه کوچک برای کمک به بزرگ‌تر کردن آن هستید، می‌توانند انتخاب خوبی باشند. آنها نیز به راحتی پاک می شوند.

کاشی های مات سطح صافی دارند. آنها نسبت به یک نسخه براق نورگیر ، برجستگی کمتری دارند ، اما می توانند راهی عالی برای ایجاد وجه ظریف با سایر سطوح آشپزخانه باشند .

کاشی آشپزخانه

برگرفته از سایت: www.realhomes.com

به این مقاله رای دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *