یکی از مهم‌ترین فاکتورهای طراحی مدرن که طراحان دکوراسیون داخلی توصیه می‌کنند استفاده از ست میز آینه کنسول است. با این کار دکوراسیون منزل شما چشم نوازتر و زیباتر می‌شود. میزهای کنسول وسایلی هستند که مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند. می‌توان از آنها برای قرار دادن ظروف بیشتر استفاده کرد. علاوه بر این، می‌توانید طرح‌های آن‌ها را با موارد دلخواه و طبق سلیقه شخصی خودتان تنظیم کنید، که شامل موارد زیادی مانند مدرن بودن یا پیروی از طرح‌های کلاسیک می‌شود.

آینه دکوراتیو

در نظر داشته باشید همکاران ما ، تعلیم کافی را برای پاسخگویی به سوالات شما دیده اند. می توانید پس از خواندن این مقاله با شرکت دکوراسیون راشین تماس بگیرید و مشاوره کامل دریافت کنید.

 

اکثر مردم سبک‌های سنتی و مدرن را دوست دارند. بعضی‌ها کنسول‌های کوچک، فقط آینه، میز آینه‌دار و همه این‌ها را با هم دوست دارند. سبک سنتی شامل چوب یا مشتقات چوب است. امروزه به واسطه وجود اینترنت، در میان بسیاری از میزهای کنسول مدرن هماهنگ با سبک زندگی امروزی، با انتخاب‌های متنوعی روبرو هستید.

از آنجایی که اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار می‌دهیم، پس از مطالعه این مقاله، انتخاب یک میز و کنسول خوب، مدرن و شیک، ساده‌ترین تصمیمی است که انتظار می‌رود بگیرید. اگر به هر دلیلی قصد خرید آینه یا کنسول را دارید و در انتخاب آن دو دچار سردرگمی شدید، بهتر است این مقاله را تا انتها بخوانید.

ست میز آینه کنسول

 

ست میز و آینه ورودی کوچک

این روزها، ست میز ورودی کوچک به دلیل پیشرفت تکنولوژیکی معروف شده است که بر سبک میز و آینه تأثیر می‌گذارد. در طول سالیان متمادی، پیشرفت تکنولوژی دلیل اصلی هرگونه تغییر در زندگی روزمره ما بوده است. میزهای کنسول خواه ناخواه وسایلی هستند که مدام مورد استفاده قرار می‌گیرند. می‌توان از آنها برای قرار دادن ظروف بیشتر استفاده کرد. اگرچه نکات مثبت زیادی وجود دارد که ممکن است برای کنسول‌ها قابل توجه باشد. اما استفاده اولیه از این تجهیزات همچنان یکسان است.

با توجه به متراژ کوچک آپارتمان‌های مدرن و پیشرفت افراد در ایجاد دکورهای مدرن و مینیمال که متمرکز بر سادگی است، خرید لوازم جانبی به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد. یک دکوراتور با استعداد به فکر انتخاب بهترین و کاربردی‌ترین وسیله از بین چندین مورد است که می‌تواند در هر طراحی داخلی استفاده شود. در نظر گرفتن همه عوامل مدرنیته سخت است. با این حال، به طور کلی، یک متخصص باید همه چیز را در نظر بگیرد. مانند سبک مورد نظر مشتری، هماهنگی رنگ‌ها و بسیاری موارد دیگر.

ست میز و آینه کنسول مدرن

برای خرید میز کنسول و آینه مدرن و شیک، بهتر است بیشتر به ست‌های مختلف هر سبک فکر کنید. اگر به دنبال ایجاد فضایی مدرن هستید و خانه شما به اندازه کافی بزرگ است، می‌توانید هر دوی این تجهیزات را خریداری کرده و در مکان های مناسب خود قرار دهید. اما قبل از هر چیز باید سبک دکوراسیون خود را انتخاب کنید. حتما متوجه شده‌اید که سبک مدرن بر اساس رنگ‌های سفید و خاکستری است. سبک کلاسیک بر اساس رنگ‌های گرم مانند رنگ چوب است.

سبک کلاسیک در کل بر استفاده از رنگ‌های گرم مانند قهوه ای، طلایی و … اصرار دارد. تطبیق با استفاده از رنگ سفید در سبک مدرن بسیار واضح است. یک میز کنسول سفید شیک در چیدمان خانه بسیار چشم نواز خواهد بود. علاوه بر این، قرار دادن هر گونه اکسسوری رنگی روی این میز جذابیت بیشتری نسبت به انواع دیگر خواهد داشت.

برای انتخاب استایل باید با در نظر گرفتن اصول سادگی و هماهنگی رنگ آن از رویارویی با شلوغی و از دست دادن مدرنیته جلوگیری کرد.

از آنجایی که برای پرکردن هر فضایی در دکوراسیون از اصول سبک کلاسیک پیروی می‌شود، خرید میز کنسول آینه‌دار به این سبک توصیه شده و زیباست. آن حتی به مجلل جلوه دادن خانه شما کمک می‌کند.

برای اطلاعات بیشترمقاله تزئین خانه با آینه را نیز مطالعه فرمایید 

 

میز کنسول چوبی با آینه

اگر می‌خواهید آینه بخرید و دکوراسیون منزلتان از سبک لوکس و کلاسیک پیروی می‌کند، میز کنسول چوبی با تناژ رنگ فندقی، گردویی یا ماهاگونی بهتر است. دسته‌های برنزی، مهره‌های تزئینی، انحنا و حجم منبت‌های روی میز کنسول از جمله عناصری هستند که اطلاعاتی در مورد لوکس بودن میز کنسول به شما می‌دهند. هر چه بیشتر از ابن عناصر استفاده شود، میز کار شما مجلل‌تر است. علاوه بر این، میز کنسول jar نمونه بارز میز کنسول است که با سبک کلاسیک مطابقت دارد.

ست میز آینه کنسول

سعی کنید از یک کنسول چوبی برای نمایش وسایل دکوری جذاب استفاده کنید. زیرا این روشی هوشمندانه برای جلب توجه به وسایلی است که تاثیر خود را از دست داده‌اند. برای جلوگیری از تمرکز روی یک نقطه خاص، ارتفاع اشیاء انتخابی خود را تغییر دهید تا یکنواختی بصری در کل مجموعه ایجاد شود تا چشم بتواند زیبایی کل را ببیند، نه یک نقطه خاص. بیشتر افراد تمایل به طراحی متعادل دارند و بیشتر میزهای متقارن دارای وسایل یکسانی در دو طرف هستند. بنابراین هنگام چیدمان وسایل روی کنسول چوبی مراقب باشید تا به چشم بیننده، متعادل شود.

تفاوت بین سبک‌های کلاسیک و مدرن به علاقه شما و دکوراسیون منزل شما برمی‌گردد. همانطور که در این مقاله گفتیم، رعایت یک اصل خاص برای هماهنگی مبلمان شما ضروری است.

نکته مهم زیر در انتخاب میز کنسول چوبی توجه به قطر آن است. هرچه میز کنسول گسترده‌تر باشد، سبک کلاسیک بهتر به نظر می‌رسد.

ست میز آینه کنسول

آیا میدانستید در فنگ شویی از آینه بعنوان آسپیرین یاد میشود؟ زیرا باعث جذب انرژی های زیر میشود

  • حیاتی 
  • آرامش 
  • برکت
  • الهام بخش و شادی آفرین

کنسول با آینه

میز کنسول از ضروری‌ترین وسایل دکوراسیون در برخی از خانه‌ها محسوب می‌شود. فرض کنید نمی‌خواهید یک آینه روی میز کنسول قرار دهید. در این صورت اشکالی ندارد و می‌توانید چند قاب عکس زیبا یا دو شمعدان زیبا به جای آینه روی میز کنسول قرار دهید و فضایی رمانتیک به آن قسمت بدهید. می‌توانیم از میز کنسول برای قرار دادن قاشق، چنگال و ظروف استفاده کنیم. با این کار مدام مجبور نیستیم برای چیدن وسایل شام به آشپزخانه برویم. اما این آینه این فرصت را برای شما فراهم می‌کند تا هر روز صبح از ظاهر خود مراقبت کنید.

 همه ما می‌دانیم که ظاهر ما نقش مهمی در زندگی روزمره و موفقیت ما دارد.

در گذشته از میز کنسول برای نگهداری اسناد با ارزش مانند شناسنامه، اسناد منزل، کارت و پول نقد استفاده می‌شد. جای خالی خانه‌ها را پر می‌کرد. تزئینات ارزشمندی نیز روی میز کنسول قرار داده شده است. برخی از میزهای کنسول بدون کشو هستند. یک آینه بزرگ روی آنها قرار داده شده است. از این مدل برای زیباسازی دکوراسیون منزل شما استفاده می‌شود.

سخن نهایی

کنسول یک میز تزیینی لوکس است که برای چیدمان منازل و زیبایی دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. شاید بپرسید که کنسول چه کاربردی دارد؟ در اینجا با توجه به آنچه در این مقاله گفته شد نتیجه گیری می‌کنیم، استفاده از کنسول با آینه یا بدون آینه، مدرن یا کلاسیک، چوبی یا غیر چوبی، فضایی جدید و با طراوت را به خانه شما می‌بخشد. از آینه های دکوراتیو ما دیدن فرمایید 

کنسول

شرکت راشین امیدوار است خواندن مقاله بهترین ست میز آینه کنسول برای شما مفید بوده باشد.

 aradbranding.com

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *