اشپزخانه از مهمترین فضاها در هر خانه ای به حساب می آید و نیاز است که دکوراسیون و طراحی داخلی آن به نحوی باشد که جذابیت و زیبایی را به فضای داخلی هدیه دهد.آشپزخانه سیاه و سفید ، یکی از زیباترین ترکیبات رنگ است که هیچ گاه از مد نمی افتد و همیشه حتی در مدرن ترین حالت ها میتوان از این ترکیب جادویی و جذاب استفاده کرد و فضای شیک و زیبایی را طراحی کرد.

این ترکیب رنگ  می تواند به راحتی در هر گوشه ای از خانه شما کار کند، اما در کنار هم در آشپزخانه عالی به نظر می رسد.

ما در این مقاله برای شما عزیزان ایده هایی از آشپزخانه سفید و مشکی اماده کرده ایم تا شاید شما برای طراحی آشپزخانه تان به آن ها نیاز داشته باشید و بتوانید از آن ها الهام بگیرید، بیایید به لیست زیر نگاهی بی اندازیم.

1- بافت چوب

چوب جلوه شگفت انگیزی را برای تقریباً هر ترکیب رنگی به خصوص ترکیب سیاه و سفید ایجاد می کند. پیشنهاد ما، کابینت های چوبی روشن با بافت های مشکی است که فضا را کامل می کند. 

2- میز صبحانه مشکی

در یک آشپزخانه با تم روشن و سفید، میتوانید از رنگ مشکی استفاده کنید به عنوان مثال  یک گوشه کوچک دنج ، میز صبحانه به رنگ مشکی را وارد فضای سفید آشپزخانه کنید. با استفاده از لامپ های دیواری مشکی و آویزها جلوه ی آشپزخانه را میتوانید زیباتر کنید.

میتوانید از کابینت مشکی با روکش سفید استفاده کنید تا جلوه ای شیک و زیبا داشته باشید. چراغ‌های درام مشکی و یک پس زمینه سفید و سیاه، فضا را کامل می‌کند.

دکور سفید و مشکی

3- سنگ مرمر سیاه و سفید

اگر رنگ مشکی بیش از حد در فضا به چشم می آید ، میتوانید به سراغ رنگ‌های آرام‌تری مانند سنگ مرمر روشن بروید، سنگی با رگه‌های سیاه عمیق. این سنگ مرمر می‌تواند جلوه زیبایی را ایجاد کند و در عین حال بقیه فضا، روشن و سفید باشد.

4- روکش چوب تیره

استفاده از چوب های تیره  با کابینت مشکی مات یکی از شیک ترین پیشنهاد هاست. میزهای مرمری سفید و یک لایه پشتی، جلوه کاملی را ایجاد می‌کنند.

5- سنگ ترکیب سیاه و سفید

این آشپزخانه دارای کابینت چوبی است که با سنگ سیاه و رگه های سفید ترکیب شده است. این کف چوبی فضا را به هم تکمیل می کند، در حالی که دیوارهای سفید و وسایل نور همه چیز را متعادل می کند.

دکور سیاه و سفید

6- فضاهای کوچک

سیاه و سفید در آشپزخانه های کوچک جلوه خوبی دارد. با پشتی سنگ مرمر خیره کننده، کابینت های مشکی، و میزهای سفید براق، کوچک بودن فضا زیاد به چشم نمی آید. یک قفسه باز ساده تمام آن چیزی است که صاحب خانه برای ذخیره سازی نیاز دارد.

 

برگرفته از: www.hgtv.com

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *